zachmurzenie duże
14°
13°
środa
Reklama
Oceń radnego: Maślankiewicz najlepszy!
22 września 2019 r. | 12:39
8

1224 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorszy okazał się Henryk Świerdza.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.8 odpowiedzi na “Oceń radnego: Maślankiewicz najlepszy!”

 1. Krystian pisze:

  A pan Świerdza znowu najlepszy ale od końca
  Jak ten pan Świerdza to robi
  Pan Świerdza niczym Robert Kubica

  16
  0
 2. kibic zieloni żarki pisze:

  panie maślankiewicz jak to żes pan zrobił że pana drużyna uks myszków wygrała aż 8 do 0 z lks zieloni żarki to ci w żarkach aż tacy są już zieloni do gry w futbol

  21
  1
 3. Bożena pisze:

  Co się stało że trol bruno nie atakuje radnego Maślankiewicza

  12
  1
 4. EDZIA pisze:

  bo został Bożenko trafiony zatopiony
  chyba ze dużo imprezuje i jeszcze mu szumi las .

  10
  1
 5. bruno pisze:

  Po jaka ch……e mam atakowac radnych a tym bardziej Maslankiewicza ,chlop robi swoje chyba bo ciagle jest nr jeden 🙂 boje sie tylko ze jesli tu nadal bedzie nr jeden skoczy jak Jaskulski???A szczerze kibicuje temu radnemu 🙂

  3
  8

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *