pochmurnie
24°
23°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Maślankiewicz najlepszy
01 grudnia 2019 r. | 09:38
7

1518 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorszy okazał się Henryk Świerdza.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.7 odpowiedzi na “Oceń radnego: Maślankiewicz najlepszy”

 1. Żarki pisze:

  Mamy nadzieję, że w przyszłości będzie Pan Maciej kandydatem na Burmistrza Żarek.

  20
  5
 2. Darek pisze:

  Panie Radny Maślankiewicz niech pan dopilnuje aby miasto Żarki miało sprawny monitoring ze względu na bezpieczeństwo mieszkańcow jak i masowo odwiedzających je turystów.
  Burmistrz Podlejski i Skarbnik Gminy Żarki Dorota Mucha jak i Sekretarz Dominika Horoszko na ostatniej Komisji stwierdzili że od 2017 roku nie mogą wyasygnować pieniędzy na naprawę po części nieczynnego systemu monitorowania miasta Żarki.

  20
  4
 3. Mietek pisze:

  W sobotę 30 listopada w Warszawie samochód osobowy potrącił śmiertelnie przechodnia w rejonie przejścia dla pieszych.
  Sprawca porzucił pojazd i zbiegł z miejsca wypadku.
  Policja dzięki monitoringowi ustala kto kierował pojazdem.
  Panie burmistrzu Żarek do tego właśnie służy monitoring aby ścigać przestępców

  19
  1
 4. Zyzio pisze:

  a jak trzeba będzie szukać kogoś, kogo nie wypada szukać ? Wtedy monitoring może zaszkodzić.

  4
  1
 5. stas612 pisze:

  Może Ktoś mi napisze co ten P. Maslankiewicz zrobił konkretnego. To głosowanie to raczej jedna wielka farsa

  5
  4
 6. Zawadarodzic pisze:

  Panie Maslankiewicz niech pan poruszy temat Zawady bo znowu niektóre nauczycielki zamiast uczyć to cały dzień na lekcjach rozmawiają przez telefon i piszą smsy albo przeglądają internet. Moje dziecko codziennie mi mówi że jego pani połowę każdej lekcji daje im zadanie a sama albo coś robi na telefonie albo rozmawia. I tak cały czas od początku roku. Nauczyciele powinni mieć zabierane telefony na czas lekcji. Ale tam są chronieni przez panią Dyrektor więc mogą sobie prowadzić lekcje po swojemu. Trzeba jednak od przyszłego roku zabrać z tamtąd dzieci i niech zamkną w końcu tą szkołę.

  8
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *