zachmurzenie umiarkowane
19°
17°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Mirosław Jaskólski najlepszy!
10 grudnia 2017 r. | 06:43
27

2724 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Mirosław Jaskólski. Najgorsza okazała się Stanisława Nowak.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.27 odpowiedzi na “Oceń radnego: Mirosław Jaskólski najlepszy!”

 1. Wyborca pisze:

  radna Nowak powinna już sobie dać spokój

  0
  0
 2. lolo pisze:

  Fakt, jeżeli ma chociaż za grosz ambicji powinna odpuścić i zająć się wnukami. W Radzie jej limit zaufania się wyczerpał.

  0
  0
 3. osa pisze:

  Najlepszy bo nie obecny !!!!!!!!!!Wiedz jakimi kryteriami kierowali sie glosujacy???????????

  0
  0
  • Marcin Labocha pisze:

   Jego aktywnością poza sesjami.

   0
   0
  • Zdzisław pisze:

   Nie byłby Najlepszy gdyby nie był i jest aktywny społecznie,nie odmawia nigdy pomocy,spotkania z osobami,którzy prosili o takowe ! Jako jedyny podał nr telefonu Oceń Radnych !Wiedz że jak napisałąs lub Więdz Jaskólski jest do dyspozycji wyborców lub osób potrzebujących pomocy! Dzięki że jego telefon jest podany na stronie mogłem się z tym panem spotkać .O ile wiem również jego tel jest podany na stronie Gminy kontakt Radny

   0
   0
 4. Ciemniak pisze:

  Fajną minę ma ten gościu w okularach co jest obok;ciekawe o czym mysli?

  0
  0
 5. Dariusz Szlęk pisze:

  I tutaj właśnie jest gwóźdź programu bo Ciemniaku nie jesteś wstanie powiedzieć o kim chcesz napisać co go widzisz.Zapraszam wszystkich zainteresowanych na Sesję 28 grudnia to może będziemy mieli możliwość zapoznania się z Radą i nam przedstawią się z imienia i nazwiska,podadzą do siebie numer telefonu,również może adres mailowy, które to byłyby pomocne do kontaktu z mieszkańcami ,bo na wszelkiego rodzaju spotkaniach z mieszkańcami nie ma frekwencji i Burmistrz Podlejski nie ma do kogo mówić.Czyli Radni i Sołtysi słabo dbają o przeciętnego Podlejskiego i nie umieją zebrać mieszkańców do wspólnych rozmów. Ewenementem są festyny. Tutaj tłumu co nie miara ale to już zasługa reklamy i nawet sama Gazeta Myszkowska p.Mazanka dość ambitnie reklamuje takie festyny na łamach gazety a znaczy się jej powierzchni płatnej reklamy.Zwracam się za pośrednictwem portalu http://www.zarki.pl do Przewodniczącej Stanisławy Nowak aby jednak umieściła identyfikatory przed osobami będącymi na Sesjach,Komisjach,a w przypadku mojej osoby to ja zrobię sobie sam z napisem INTRUZ.Jedynie przez ten portal mogę coś Przewodniczącej Nowak powiedzieć i zapytać bo na Sesjach pani NOWAK nie udziela mi głosu i już dwukrotnie zamknęła mi Sesję gdzie jeszcze zadawałem pytania. To już przerosło moje oczekiwania ze strony Przewodniczącej NOWAK zważywszy jej wyższe wykształcenie to musi zostać jakoś uregulowane.Po ostatnio przeprowadzonej rozmowie z Przewodniczącą NOWAK poinformowała mnie ,że ostatnio takie identyfikatory wykonywał jej syn pan Janusz ,ale podobno nie zdały egzaminu.Ale widzę że pani NOWAK nie zauważyła że w tamtych czasach nie była obecna kamera na Sesjach i Komisjach a teraz jest i będzie ,czyli czas na ZMIANY.

  0
  0
 6. Ciemniak pisze:

  Dobrze,że sesja w okresie poświątecznym a przed Nowym Rokiem;mamy w firmie wolne i na pewno będę na sali.

  0
  0
 7. Julia pisze:

  Muszę to napisać! Że jako jedyny w dniu Sesji na której nie mógł być ,jak tylko dowiedział się z tego portalu zadeklarował wpłatę tysiąca złotych na apel rodziców ! Na drugi dzień wpłacił tą kwotę! Wiem też,że pomagał innym potrzebującym Ludzią,którzy nie są jego Wyborcami ! Chodzi mi o pomoc finansową a nie tylko medyczną ! Pan radny w ciągu całego roku ustalając grafik swojej pracy zawodowej od dwóch lat zgłasza do rady żę poniedziałek i piątek ma zarezerwowane i jest do dyspozycji Rady w Gminie Rada na przekór często robi Komisje i Sesje w tych innych dniach! Widocznie jest to celowe działanie,brak dobrej Woli ze strony Rady ! I pana Burmistrza !!!!!!!!!!!!!!!

  0
  0
  • osa pisze:

   Slowo ofiarowal jest nad wyrost!!!!! choc oczywiscie podkresle popieram takie akcje.Bo szacowny pan radny oddal tylko kase za prace w radzie w ktorej nie uczestniczyl !!!!!!!!wiedz oddal nieslusznie zarobione pieniadze!!.A co do pracy rady wieczorami to kazdy wie ze muzg czlowieka pracuje lepiej rano niz wieczorem .Przykladem tego moze byc fascynujaco =destrukcyjna praca naszego rzadu.

   0
   0
   • Mirosław Jaskólski pisze:

    Chcę ci powiedzieć, osa, że pieniądze te ofiarowałem. Ze swojej kieszeni. Musisz wiedzieć, że za każdą nieobecność mam potrącenia z diety i często otrzymuję tylko jej połowę. Masz rację, że mózg (muzg ?) człowieka u każdego pracuje inaczej. Czasem pracuje bardzo powoli. Chcę ci powiedzieć, że wszyscy radni za miesiące w których nie było sesji ani komisji dostają pełną dietę – od 1200 do 2000 zł. W ub. roku były takie 3 miesiące. Proponowałem, aby z takich diet utworzyć Fundusz Pomocowy dla osób, które tej pomocy bardzo potrzebują. Miesięcznie to 20 000 tys. złotych, a za 3 miesiące … łatwo policzyć, prawda. Niestety jedynym głosującym „za” byłem JA. A za ten pomysł zostałem skrytykowany przez radnych. Było już kilka przypadków gdzie taki fundusz bardzo by się przydał. Bo Gmina podobno pieniędzy na Fundacje Pomocowe (jak dla Nikosia) przekazać nie może. Z tego co wiem nie może ofiarować (oficjalnie) osobie prywatnej a nie Fundacji. Pisałem o swojej propozycji Funduszu Pomocowego w jednej z interpelacji (znajdziesz ją na stronie Gminy). Czyli przesady na wyrost tu chyba nie ma. Prawda ?

    0
    0
   • Julia pisze:

    Osa w na wsi jest jak menda upierdliwa ,to samo w tym przypadku ,nikt nie pisał ofiarował!!!!!! Jak zwykle pracownik oddelegowany Hejter pracuje na dobre imię Gminy !!!!!

    0
    0
    • osa pisze:

     MYLISZ SIE BARDZO JESTEM ZWYKLĄ MIESZKANKĄ ZABORZA I NIE PRACUJE W GMINIE !!!!!!!!!!Tylko po jaka h…….e nam taki ciagle obrarzajacy sie radny ktory nic dla Zaborza nie robi!!!!!!!!!!

     0
     0
     • Zdzisław pisze:

      Jeszcze się taki nie Urodził co by wszystkim Dogodził ,może jakiś zazdrosny Sąsiad? Lub Sąsiadka ?

      0
      0
    • Czystek pisze:

     Julio chyba tęsknisz za Romeo bo Ci się coś dzieje w główkę.;””””Jak zwykle pracownik oddelegowany Hejter pracuje na dobre imię Gminy !!!!!””””””-odpowiadam : nie pracuje,nie pracuje bo robi porządki przedświąteczne w domu.

     0
     0
 8. osa pisze:

  Przepraszam za mala literowke zagapilam się!!!!!!!!!!!!!!Co do reszty niestety nie do konca sie z Panem zgadzam.Bo skoro brak czasu u Pana na obecnosc na sesjach to proponuje oddac mandat bo i tak pożytku z niego brak!!!!!!!!Nie rozumiem czemu pobiera pan polowe diety skoro pan nie pracuje !!!!!!!Ja gdy nie ide do pracy bo dziecko zachoruje to wyplaty niemam!!!!!!!!!!!wiedz skoro Pan nie chodzi na sesje czyli do pracy o ktora sam sie pan staral to czemu Pan POBIERA JAKIEKOLWIEK WYNAGRODZENIE ?????

  0
  0
  • Mirosław Jaskólski pisze:

   Jeżeli jesteś mieszkanką Zaborza to nie hejtuj tylko przyjdź (przecież wiesz gdzie mieszkam) albo zadzwoń (nr telefonu jest na stronie). Praca społeczna jest wykonywana po pracy, a nie zamiast pracy. Sesja to nie praca. Wiedz to !!! Chętnie z Tobą porozmawiam i wytłumaczę zawiłości, których nie rozumiesz. Na sesjach się nie pracuje tylko w okresie między sesjami. Jak jesteś z Zaborza to musisz wiedzieć co dla wsi zrobiłem. Teraz powinien to robić Sołtys, przy mojej pomocy, ale niestety nie robi nic. I musisz wiedzieć, że się nie obrażam (obrarzam ?) tylko pomagam. Wystarczy tylko trochę dobrej woli aby to wiedzieć. Jeszcze raz zapraszam na rozmowę, sam też mogę podejść. Wyjaśnię wątpliwości. A może zaproponujesz coś pożytecznego dla wsi ? I może uda się to zrealizować ? Szkoda, że nie byłaś wczoraj na zebraniu sołeckim w Zaborzu.

   0
   0
  • Zdzisław pisze:

   Czy pani kiedykolwiek pracowała na etat, ? Czy pani zapoznałą się z Ustawą o Samorządach i o funkcji Radnych?Czy pani brzęczy ,byle brzęczeć aby zaistnieć ?Takie informacje to są na etapie Gimnazjum!

   0
   0
  • Zdzisław pisze:

   Proszę więcej nie pisać! Być może pisze to dziecko z podstawówki,które nie ma jeszcze wiedzy oSamorządach. Ortografia – rodzice proszę popracować z dzieckiem

   0
   0
  • Zdzisław pisze:

   O tak debilnego,Nieuka to Was nie posądzam!-to do Gminy

   0
   0
 9. Zdzisław pisze:

  Ja nie do osy bo to upierdliwy owad jak wszyscy wiedzą,niemniej pożyteczny ale nie w tym przypadku !Chyba upierdliwość to twoja domena,a po za tym to chyba wszystkim wiadomo /że praca Radnego to jest praca Społeczna!/ i tyle w temacie ! Po co bić pianę skoro hejtujesz na rzecz Gminy i piszesz same kłąmstwa i oszczerstwa !!!!

  0
  0
 10. Zdzisław pisze:

  Jak to powiedzenie w znanym filmie :Podłość ludzka nie zna granic

  0
  0
 11. WAŻNIAK pisze:

  Są różne przypadki ale OSA to już Kamikadze jest i gdzie to tak w głowie ma nasrane to szok.OSA ty w ogóle nie wiesz co piszesz,ty się po prostu upadlasz.Jeśli jesteś z Gminy to powiedz Gargamelowi że odchodzisz i niech ponownie zacznie pisać poprzednia pani,bo bynajmniej błędów ortograficznych nie było,chyba że celowo robisz błędy ortograficzne dla zmylenia przeciwnika ale lis i tak jest rudy. Jeśli jesteś z Zaborza to Smerfy w niedzielę oglądały bajkę pt. https://www.facebook.com/GminaZarki/videos/1490059924447743/ -super bajka i po twoich wpisach to twój mózg ma takie same zwoje jak Sołtysa Zaborza Stępnia ,Papa Smerf powiedział, że to muszą być bliźniaki bo innej opcji nie ma.OSA tobie jest wszystko źle ale nie naśmiewaj się z ludzi co pomagają bo pamiętaj ,że KARMA wraca.

  0
  0
 12. osa pisze:

  Prawda bol!!!!!i wiedz zmiana tematu na ortografieje.Jesli ty ważniaku jestes taki wyksztalcony polonijnie to tym wiekszy zawód ze ludzie niby wyksztalceni a tacy ciemni.Albo opaceni po cichu do gaszenie ognia gdy jest goraco!!!!!!przykre to jest!!!!!!!!!!!

  0
  0
 13. Gwiazdka pisze:

  Wyciszmy się Bracia i Siostry bo to okres Adwentu,Oczekiwania.

  0
  0
 14. Marsjanin pisze:

  Rodacy!!! Więcej się spotykajcie i bezpośrednio rozmawiajcie, Rozmowa łączy ludzi i nie ujawniają się braki w ortografii, Nawiązując do dyplomu wyższej uczelni Pani Stanisławy Nowak, warto sprawdzić czy są to studia dzienne ukończone bezpośrednio po maturze, czy jakieś “hotelewe” zrobione pod groźbą zwolnienia z pracy

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *