zachmurzenie duże
19°
18°
czwartek
Reklama
Oceń radnego: Mirosław Jaskólski najlepszy!
24 grudnia 2017 r. | 18:51
17

1791 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Mirosław Jaskólski. Najgorsza okazała się Wioletta Król.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.17 odpowiedzi na “Oceń radnego: Mirosław Jaskólski najlepszy!”

 1. Marcin Labocha pisze:

  Gratulacje

  0
  0
 2. wiejska poetka pisze:

  Człowiek na poziomie powinien się trzymać w pionie.

  0
  0
 3. osa pisze:

  Najlepszy bo nieobecny!!!!!!!!!!!

  0
  0
 4. Staśka pisze:

  osa widać,że nie skutecznie śledzisz działania Tego Radnego!!!! Z sufitu takiego poparcia by nie było od kilku tygodni !!!!! Natomiast najgorszy/a Radny same jedynki to chyba o czymś i o kimś świadczy !!!!!!!!!

  0
  0
 5. osa pisze:

  No fakt świadczy ze ciemnych ludzi nie brakuje.A moje śledzenie jest logiczne ,skoro jest niby moim radnym!!!!!!!

  0
  0
 6. Alicja pisze:

  Ej ty nie obrażaj ludzi mieszkający w Gminie Żarki!!!!!!!!!!!! Jak masz coś do swojego Radnego , to jest podany numer tel a nie pisz -skoro jest niby moim radnym??? Niekoniecznie na niego głosowałaś ????

  0
  0
 7. osa pisze:

  Jeśli praca tego radnego ci odpowiada to możesz czuć się obrażona ,ale stanowcza większosć na pewno się tak nie poczuje!!!!!!!!!!!

  0
  0
 8. Alicja pisze:

  Stanowcza -większość czyli -ty -osa !!!!!!!!!

  0
  0
  • osa pisze:

   Minąl dzień i jakoś nie czytam wpisów innych obrażonych .Wiedz wychodzi ze wpis tylko do jednej osoby się spasowal.

   0
   0
 9. Zdzisław pisze:

  Nie tylko jak piszesz Osa Alicji ten radny -spasował- jest na pierwszym miejscu od dawna ! Jeżeli ludzie na Niego głosują to o czymś świadczy !!! Kobieto zdecyduj się jak piszesz !! WIEDZ czy WIĘDZ ??????????????

  0
  0
 10. lolo pisze:

  Zapewne chciała napisać „więc”, ale nie wyszło. Za to paszkwile wychodzą perfekt. Cóż, musi bronić układu a pisać się nie nauczyła.

  0
  0
 11. osa pisze:

  Znalezlii się poloniści .Brak merytorycznych argumętow ,wiedz czegoś trzeba sie do czegos przy…….c

  0
  0
 12. Zdzisław pisze:

  Przekleństwa tobie Kobieto chyba najlepiej wychodzą , Jak się ma ADHD to się pisze nie na temat i bzdety

  0
  0
 13. Dariusz Szlęk pisze:

  Szanowny Panie Radny Mirosławie Jaskólski za miniony rok 2017 chcąc lub nie ,to musi Pan odebrać nominację na kandydowanie na BURMISTRZA MIASTA I GMINY ŻARKI,głosowanie pokazuje że mieszkańcy Pana osobę doceniają i głosują na Pana ,bo patrząc przez pryzmat czasu to takie wyniki jak Pan powinien mieć aktualny Dobry Gospodarz Burmistrz Klemens Podlejski a nie ma takich. Portal jest niezależny i wolny od wpływów wszelakich i nasuwa mi się pytanie czy Jarosław Kaczyński mówiąc : sfałszowaliście wybory w 2014 roku,to czy aby on nie miał racji ??? Organizatorem,zamawiającym i przeprowadzającym wybory samorządowe dotychczas był Wójt,Burmistrz,Prezydent ??? Panie Burmistrzu Pan jest 4 -tą kadencję z rzędu Burmistrzem czyli jednym cięgiem 16 lat a poprzednio gdzie wcześniej był Pan Burmistrzem co Pan przegrał z Andrzejem Lechem to później Pan wygrał z nim w kuriozalny sposób i ogólnie to było bardzo dziwne. Bardzo dużo mieszkańców dzwoni i pisze do mnie o wtedy takiej dziwnej sprawie a mianowicie dziwnego wypadku i śmierci Dyrektora Szkoły Podstawowej z Żarek ? Ja chyba tą korespondencję mailową udostępnie POLICJI a bardziej konkretnie to Archiwum X POLICJI w Krakowie i niech oni zajmią stanowisko w tej sprawie.

  0
  0
  • Plaga pisze:

   Chyba se pan żarty robisz. Jaskólski na burmistrza??? To już chyba bardziej Darku ty się nadajesz. Startuj no wtedy wszystkie działeczki mi przeflancujesz bo podobno załatwiasz wszystko i zawsze choć ostatnio ponoć ktoś w urzędzie ci się postawił i przestało wychodzić. Ale nic jak ty będziesz włodarzem to z pewnością będzie kraina mlekiem i miodem płynąca

   0
   0
  • mieszkanka pisze:

   O jakim dyrektorze szkoły podstawowej Pan pisze? Juz całkowicie nie wiecie czego sie czepiać i wymyślacie jakieś bzdury!!! Ludzie zastanówcie sie zanim sie zaczniecie wypowiadać ! Jasne każde wybory są dla kogoś sfałszowane bo nie po ich myśli?! Mamy demokrację i niech każdy sie wypowie za siebie ,a nie mówi za stado.Moim radnym Pan Jaskólski nie jest i nigdy nie będzie !!! A może szanowny Panie Dariuszu zacznie Pan od prześwietlenia siebie pewnie i na Pana by sie coś znalazło jak na każdego( mandat za złe parkowanie lub nie zaplacony podatek za psa) Nikt nie jest idealny ale ludzie widzą tylko zło u innych broń Boże u siebie!!! To sie właśnie nazywa fałsz i obłuda!!!

   0
   0
 14. Jadwiga pisze:

  Ten pan jaskólski to cwany człowiek o dwóch twarzach. Z jednej strony to człowiek wykształcony wykonujący zawód bardzo dużego zaufania społecznego z drugiej (tej ukrytej przed “zwykłymi” ludźmi) to człowiek który uważa się za mądrzejszego i lepszego sortu niż cała reszta prostaczków i bardzo sprytnie to wykorzystuje. Hasła typu zrezygnujmy z diet, płacę za Imprezy sołeckie z własnych pieniędzy chyba wszyscy już słyszeliśmy i niby nie chcący ale specjalnie. Bo tak jakby się nad tym zastanowić niby dobrodusznie i filantropijnie ale komu z mieszkańców Zaborza albo innych miejscowości nie obiło się o uszy twierdzenie wypowiedziane na głos niby niechcący że coś tam jest finansowane z własnych pieniędzy pana doktora. Ano mało komu i w tym jest taktyka. Te wszystkie hasła to bardzo sprawna gra polityczna. Za chwilę usłyszymy że ten pan nie będzie już kandydował na radnego bo ma tego dość ale usłyszymy to na tyle wcześnie że jak już będzie czas wyborów okaże się że jednak chmara mieszkańców ubłagała pana jaskólskiego żeby znów kandydował. Nie ujmuję nic z jego umięjętności lekarskich bo uważam że specjalistom jest dobrym zarazem widząc jak on potrafi wykorzystywać do swoich niecnych celów różne informacje następnym razem zastanowię się czy go odwiedzić bo nie wiadomo do czego ten człowiek jest zdolny a to dopiero początek.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *