pochmurnie
25°
24°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Mirosław Jaskólski najlepszy!
14 stycznia 2018 r. | 18:41
31

2313 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Mirosław Jaskólski. Najgorszy okazał się Paweł Labocha.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.31 odpowiedzi na “Oceń radnego: Mirosław Jaskólski najlepszy!”

 1. Halina pisze:

  Zamora cały tydzień był najlepszy a wygrał jak zwykle Jaskólski. I to jest cała prawda o tym portalu i o głosowaniu.

  0
  0
  • Lolo pisze:

   Halina, czytaj ze zrozumieniem. Zamora prowadził cały tydzień i dalej prowadzi – w tym tygodniu !!! I zapewne wygra ! Ale w poprzednim tygodniu, jak kilkanaście wcześniejszych tygodni pod rząd najlepszy był Jaskólski.

   0
   0
   • Dariusz Szlęk pisze:

    Pisz Halinka bo to ładniej brzmi a to imię żeńskie,chyba że nie lubisz kobiet i żeś wać pan gbur jest i nic więcej.

    0
    0
 2. Marcin Labocha pisze:

  Ale to chyba poprzedni tydzień. Pan Jaskólski jako jedyny potrafi powiedzieć do Klimka DOŚĆ

  0
  0
 3. Marian pisze:

  Masz rację.To głosowanie naprawdę nie ma sensu.Wszystko zależy od humoru Pana administratora strony i jego wiernego gierka.

  0
  0
  • Lolo pisze:

   Edward Gierek już nie żyje. Nie podejrzewam, żeby jego synowie zajmowali się Żarkami.

   0
   0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Marian po co wchodzisz na ten portal,weź zmykaj na oficjalną stronę Gminy Żarki i tam sobie dodawaj komentarze ale pamiętaj o jednym że tam sam nie dodajesz a ktoś cie dokładnie sprawdzi i zweryfikuje twój proponowany wpis. Prosta sprawa Marian z tego wyjdź i nie męcz się u nas literaturą a idź na stronę Jedynego Władcy i mocodawcy.PA.!!!

   0
   0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Tak jest Gierka już nie ma ale dla ŚLĄSKA I ZAGŁĘBIA dużo zrobił ale” Marian” jest toporny i nic się nie poradzi. Marian ja uważam że oficjalna strona UMiG Żarki jest bez sensu bo tam kłamią i nie umieszczają informacji ,które muszą publikować,to weź Marian napisz w moim imieniu że u nich jest to wszystko bez sensu i z góry dziękuję ci MARIAN.

   0
   0
 4. Mieszkaniec na 100 pisze:

  Ten dużo gada malo robi, na sesje nie chodzi. Zamora odwrotnie.

  0
  0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Ty to już w ogóle nie rozumiesz sytuacji albo wiesz ale głupkowato bronisz zależności Podlejskiego a Radnych. Ja widzę że Radny Mirosław Jaskólski to człowiek wykształcony,nie pokroju że skończył podstawówkę lub zasadnicze zawodowe lub średnie ale po wcześniej skończonej Szole Przysposobienia do Zaodu a to średnie to tak załatwione na piękne oczy jak zdawali i zaliczali średnie -uzupełniające -MILICJANCI. Radny Jaskólski nie jest podległy i uzależniony od Burmistrza Podlejskiego a Przewodnicząca Nowak robi wszystko żeby Radnemu Jaskólskiemu utrudniać uczestnictwo w Sesjach ale to teraz mieszkańcy/wyborcy poproszą Panią Nowak żeby opuściła stołek jak ona jest nieprzychylna Radnym=Wyborcom=Mieszkańcom,taką to zależność opisał mi Radny Labocha na jednej z Sesji ale ten to już Radny Labocha to jest po kilku fakultetach z Samorządności ale Statutu i Regulaminu to Radny Labocha dalej nie zna i go nie przestrzega albo czyta bez zrozumienia.Pan Adam Zamora to młody człowiek,dobry Radny i błyskotliwy ,wkłada w pracę społeczną całe swoje serce i siły a taki Radny ,który jest mądry to z automatu jest niewygodny dla Burmistrza Podlejskiego ,bo lepiej rządzi się ciemną masą a z ludźmi wykształconymi trzeba rozmawiać i się spierać ot to taka zależność.Prywatnie obserwuję Pana Adama Zamorę i jeśli tylko wystartowałby o fotel Burmistrza to z mojej strony będzie miał 100 procentowe poparcie i pełne zabezpieczenie finansowe na super kampanie Wyborczą-że w Żarkach na pewno takiej nie było a i może w w naszym powiecie i bez takiej ściemy jak koszty Kampanii Wyborczej obecnego Włodarza Podlejskiego ,które zostały opublikowane na portalu zarki.pl Panie RADNY Adamie Zamora pan startuje a ja panu robię całą otoczkę a Pan jest młody i jeszcze Pan nie wpadł do “bagna” to wierzę tylko w młodych-ma Pan z mojej strony pełne poparcie.

   0
   0
   • Marcin Labocha pisze:

    Szkoda kasy, bo ten radny nie ma takiego poparcia.

    0
    0
    • Wiesław pisze:

     Ale za to go Narodowcy popierają, a On ich .

     0
     0
    • Damian Rafacz pisze:

     Źle gadasz nie znasz sytuacji w Żarkach. Zamora to jedyny radny który ma pewne wygrane w tych wyborach. Szlek ma racje to jedyny który jeszcze nie wszedł do,, bagna,,
     Jest młody, inteligentny, Tobą ezentatywny, potrafi sie odnaleźć w każdym środowisku. Ja go widze na tym fotelu. I dużo poważnych osób jest za nim.
     Problem jest taki że on chyba niechce, ale to właśnie dlatego musi byc on! Bede go motywował. Jestem z Tobą Adaś!

     0
     0
     • Kazik pisze:

      Owszem w Żarkach jeszcze nie ma Narodowców ONR ale Zawiercie,Ogrodzieniec swoje macki już tu zapuszcza

      0
      0
   • bruno pisze:

    Jak ty się weźmiesz za pomoc komuś w jakiejś kampanii to z twoją opinią w oczach normalnych ludzi to ten ktoś na pewno strzeli sobie w kolano .

    0
    0
 5. Halina pisze:

  Marian. Chyba wiernego giermka.

  0
  0
 6. Krzysztof pisze:

  Jedna wielka ściema.Dlatego szkoda czasu na to głosowanie.Niech się w to bawi Darek.To coś w sam raz dla niego.

  0
  0
 7. Marcin Labocha pisze:

  O kogo chodzi?

  0
  0
 8. Jadzia pisze:

  Jaskólski masz dobre relacje z Dariuszem. W jego rankingu zawsze wygrywasz.Kadencja się kończy a ty w Zaborzu nie zrobiłeś nic.No to nie wiem w czym jesteś taki najlepszy.

  0
  0
 9. DZIADEK pisze:

  A JA MAM PYTANIE DO NASZEGO RADNEGO Z KOTOWIC CZY MOGE TU ZADAC TO PYTANIE PYTAM DZIADEK JOZEF

  0
  0
 10. Jaskuła pisze:

  I znów ten człowiek o dwóch twarzach!!

  0
  0
  • lolo pisze:

   O dwóch twarzach to był kiedyś Belfegor – upiór Luwru. Czyżby po gminie też się taki kręci ? Co innego mówi, co innego robi, co innego myśli. I jest miły tylko dla swoich.

   0
   0
 11. DZIADEK pisze:

  CZYLI MOGE ZADC PYTANIE BO NIE WIDZE TERO JEGO ŻONY POD SKLEPEM JAK WYSTAJE A PYTOM O KOLEDZIAZY CZY BEDA CHODZIC PO KOTOWICACH BO WNUKI NAS MYCZA CZY MOZE NASZ DOM POMINYLI
  CZY DOSTANE ODPOWIEZ PYTOM SIE A SOLTYS NIC NIE WI

  0
  0
  • Jaskuła pisze:

   lolo nie udawaj greka. Drodzy Państwo lolo oraz pan “najlepszy radny” to jedna i ta sama osoba. Tak samo jak Wyborca i p. Szlęk. TA DAAAM

   0
   0
 12. Dariusz Szlęk pisze:

  Jaskuła nie pisz mi kim jestem we wpisach bo ja się podpisuję więc mi nie przypisuj obcych komentarzy bo cię wreszcie znieważę a ty na tyle się będziesz bał że tego nie zgłosisz do organów ścigania to po co twoje głupkowate wpisy. Ja pisząc to podaję imię i nazwisko i nie mam potrzeby chowania się,to czego mi do diabła przypisujesz obce komentarze ?

  0
  0
 13. Grześ pisze:

  Głosowania w radzie są jednogłośnie, to znaczy że każdy radny popiera burmistrza. Rzadko kiedy ktoś się wstrzymuje czy jest zdecydowanie przeciw. Jedni radni są tu stawiani pod pregierzem i obrzucanie błotem. To ci z układu. A ci inni młodzi, co też głosują za, to nie są w układzie i są super, wręcz jedyną szansą na przyszłość. Może mi ktoś wytłumaczyć, o co chodzi? Kto będzie przeciwko budowie jakieś Drogi, czy mieszkań socjalnych. Tylko chorzy ludzie są przeciw dobrym rozwiązaniom. I tylko chorzy widzą wszędzie układ, bo dowodów brak. Tylko pomówienia i chora wyobraznia.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *