zachmurzenie duże
19°
18°
czwartek
Reklama
Oceń radnego: Mirosław Jaskólski najlepszy!
25 lutego 2018 r. | 11:59
23

1998 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Mirosław Jaskólski. Najgorsza okazała się Monika Radosz.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.23 odpowiedzi na “Oceń radnego: Mirosław Jaskólski najlepszy!”

 1. Wyborca pisze:

  jedyny radny z jajami

  0
  0
 2. Marcin Labocha pisze:

  Dla Klimka to jest czarna owca w tej całej radzie.

  0
  0
 3. osa pisze:

  Tak jak ty dla tej gminy!!!!!!

  0
  0
 4. Jaja pisze:

  W jajo to on zrobił wyborców swych, a teraz biedny płacze że on nie może!

  0
  0
 5. Jadwiga pisze:

  Jeszcze chyba ta gmina nie znała takiej kadencji w której radnym byłby taki chimerny człowiek. Nic mu nie pasuje włącznie z terminami posiedzeń Rady a żeby obrócić kota ogonem zwala na złą organizację i że pracować jako radny “chce ale mu nie umożliwiają”. Jak to się mówi : Bujdy na resorach. Niektórzy się dali złapać na tę wątpliwą elokwencję ale na szczęście w miarę upływu czasu zweryfikowali swoje nastawienie względem tego pana. Cwany lis z niego ale obawiam się że został zdemaskowany i już nie będzie tak po jego myśli. Byleby zasiać zamęt. A won!!!!

  0
  0
 6. Jędrek pisze:

  Chyba jedyni pani Nowakowa zna tylu radnych ,czy są chimeryczni czy nie ?

  0
  0
 7. Jędrek pisze:

  Ja tego człowieka poprostu lubię ,bo ,na to zasługuje

  0
  0
 8. Jędrek pisze:

  Fantastyczny Facet ,zwykły facet ,taki jak my wszyscy ,pracujący bardzo ciężko ,na izbię przyjęć,w poradni ,na soże

  0
  0
 9. Jędrek pisze:

  Myślę ,że jemu na tym guwnie nie zaleźy, niech będzie nadal tak dobrym lekarzem ! Jak jest

  0
  0
 10. Kryska pisze:

  Cud, miód, malina. Nie rozplyncie się w pochwalach, bo poplyniecie.

  0
  0
 11. Żarki pisze:

  Panie doktorze, niech Pan w to G ….no nie idzie -w politykę !!!! Pan ma serce , o którym od jakiegoś czasu głośno mówią wdzięczni pacjenci z Żarek. Szkoda było by Pana gdyby Pan dał się skusić partią obiecującym ,że nagle mentalność sie zmieni : nie ma nepotyzmu ,kolesiostwa ,rodzinnych układów Przez całą swoją kadencję ,Pan ani sobie ani nikomu w tej Gminie nic nie załatwił !!! Niech Pan w to bagno nie wchodzi !

  0
  0
 12. Żarki pisze:

  Znam Pana Jaskólskiego ,jako lekarza ,ale śledzę ten portal od prawie zarodka .Dzięki portalowi Wiele na dobre zmieniło się w naszej Gminie Żarki .

  0
  0
 13. Żarki pisze:

  Jeżeli się mylę , bo na wyrost napisałem że Pan Jaskolskiski Nigdy nikomu nie odmówił pomocy ,jego telefon jes na stronie. Proszę napisać czy komukolwiek odmówił POMOCY

  0
  0
 14. Wdzięczny pacjent pisze:

  Pan doktor na pieczątce podaje swój numer ,zawsze odpowiada na telefon ,albo oddzwania !!! Nie znam go jako radnego ,nie interesowało mnie to co się dzieje Wgmnie .- do niedawna zainteresowany ,zbulwersowany- co się dzieje w Gminie. Nie znam takiego lekarza ,który ma tyle Serca do pacjenta

  0
  0
 15. Żarki pisze:

  Jak ktoś nie ma dobrego serca do człowieka to ani nigdy nie będzie dobrym radnym,ani dobrym lekarzem – Pan Mirosław jest dobrym człowiekiem a to już udowodnil-można na niego liczyć w potrzebie

  0
  0
 16. żarczanin pisze:

  Pani Przewodnicząca Nowak poraz kolejny dowiodła niechęć,wręcz nienawiść wobec radnego Jaskólskiego zwołując sesję na dzień ,kiedy wie że On na pewno będzie w pracy .Pan doktor od kiedy pracuje nigdy nie zmienił godzin pracy .Mało tego,to rzadkość nigdy się nie spóżnia do swojej pracy .Podejrzany że taki uczciwy człowiek – to się nie podoba

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *