zachmurzenie duże
17°
14°
niedziela
Reklama
Oceń radnego: Mirosław Jaskólski najlepszy!
11 marca 2018 r. | 10:26
11

2267 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Mirosław Jaskólski. Najgorszy okazał się Henryk Świerdza.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.11 odpowiedzi na “Oceń radnego: Mirosław Jaskólski najlepszy!”

 1. Wyborca pisze:

  panie Mirosławie niech pan się nie poddaje i walczy o nasze dobro

  0
  0
 2. Marcin Labocha pisze:

  A czy dostał pan odpowiedzi na swoje zapytania od Nowakowej?

  0
  0
  • Mirosław Jaskólski pisze:

   Tylko częściowo, ustnie. Na odpowiedzi pisemne czekam. Na wtorkową Sesję przygotowuję Interpelację z nowymi pytaniami dotyczącymi m.in. przedszkoli, śmieci w szerokim znaczeniu – zbliża się nowy przetarg, szkoły w Wysokiej Lelowskiej. Reszta w czasie Sesji.

   0
   0
 3. mieszkanka uliczy czestochowskiej pisze:

  Panie Jaskólski jest pan naszym radnym a my chcemy wiedzieć czy to prawda że pan Swierdza utrudniał panu prace w radzie jako naszemu radnemu. Słyszałam coś od sasiadów ale nie che mi sie wierzyć aby pan Heniek co wielole lat był radnym i sołtysem całej wsi mógł w tej radzie robic na złość obecnemu radnemu z naszej części tej wsi . On przez tyle lat korzystał z naszego zaufania .Miał nam zrobić droge jak należy. Niech nam pan to wyjaśni.
  Mieszkanka ulicy Częstohowskiej w Przybynowie

  0
  0
 4. Wasz znajomy pisze:

  Ani p. Heniek ani p.Jaskólski drogi wam nie zrobi.To jest tylko blef i zamydlenie oczu takim jak my ludzią.Pan doktor jakby się tak zangarzował w leczenie jak w polityke wszystkim wyszło by na zdrowie.P Labocha takie pytania to na korytarzu lub telefonicznie bo nas to g……….zik obchodzi.

  0
  0
 5. znajoma pisze:

  Wasz znajomy a tobie co do tego jak ktoś tutaj o coś pyta radnego co ty jakiś nowy Admin tu jesteś czy co?
  a może tu też chciałabyś cenzurke jakaś wprowadzić . Weź człowieku wdziej se jakiś wygodny dresik jak bedzie słonko i pobiegaj se troche to ci dobrze zrobi i nie bedziesz sie tu wysilać o co komu wolno tu pytac. Jak cie coś nie interesuje to nie czytaj i już a nie wciskaj się między wódka a zakąske.
  A o pana doktora to ty sie nie martw to dobry lekarz.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *