pochmurnie
27°
24°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Mirosław Jaskólski najlepszy!
08 kwietnia 2018 r. | 14:23
7

1900 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Mirosław Jaskólski. Najgorszy okazał się Henryk Świerdza.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.7 odpowiedzi na “Oceń radnego: Mirosław Jaskólski najlepszy!”

 1. Marcin Labocha pisze:

  No i niby w czym jest najlepszy? Lepszy z musztardą czy majonezem.

  6
  5
 2. Magda pisze:

  Z kawiorem i dobrze schłodzonym wytrawnym szampanem !

  5
  4
 3. Kasia pisze:

  Masz rację Magda świętujmy sesję gdzie radny Jaskólski zlozył wniosek o obniżenie wysokich Diet Radnych z kawiorem i schłodzonym szampanem ! Do nawet małej polityki nie idzie się dla pieniędzy !!!!

  3
  0
 4. Kasia pisze:

  Miejmy nadzieję że przyszli nasi Samorządowcy nie będą tak Doić z naszych podatków !!!!

  3
  0
 5. mario pisze:

  O jakiej restauracji mowa ? Może i ja tam pójdę. Chyba nie o Jurajskiej, gdzie kelneruje tzw. kelnerka Pietruszewska – radna bez wykształcenia.

  3
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *