zachmurzenie umiarkowane
21°
17°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Paulina Stępień najgorsza
12 grudnia 2021 r. | 10:00
7

1124 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorsza okazała się Paulina Stępień.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.7 odpowiedzi na “Oceń radnego: Paulina Stępień najgorsza”

 1. Mejzowanie pisze:

  To nie radna a raczej ŻŁÓB

  8
  0
 2. Jozek pisze:

  Widzę że ten ranking powstał po to aby lansować tylko jednego człowieka , a innych tylko obrażać . Dobrze że mieszkańcy naszej gminy to mądrzy ludzie i sami bez podpowiedzi umia ocenić pracę każdego radnego nikogo przy tym nie obrażając

  1
  10
 3. sitwa pisze:

  Wydaje mi się że to jeszcze młoda osoba która popełnia błędy. I jej się nie należy bycie ostatnim. Ale tacy wyrachowani starzy radni jak np Nowakowa, Radoszowa, Bernacka Pompa, Labocha, Hamerla, Zamora to już tak uwikłani w układy gminne, że to już jest żałosne. Wstyd że w takiej zacnej gminie ,tacy nieudacznicy sprawują władze. To jedna banda kłamców i napompowanych bufonów którzy dla pieniędzy dali by się poćwiartować. Co innego mówią ludziom, a co innego robią. Dobrze że ludzie się co raz bardziej ogarniają po tych wszystkich podwyżkach podatków jak i diet. To jest złodziejstwo w biały dzień.

  13
  0
 4. Mejzowanie pisze:

  To wychodzi na to że ta panienka jest Świętą Burmistrzawziętą Niogarniętą Spółkującą .

  5
  0
 5. Jozek pisze:

  Tak jak przypuszczałem mieszkańcy naszej gminy to ludzie mądrzy głupot nie piszą a tym bardziej nie czytają ,ja również od tego się odcinam , było to moje ostatnie wejście na tę stronę Żarki .pl , dno !

  0
  4
 6. Oregon pisze:

  Józek nie strasz, nie strasz bo się zesrasz

  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *