pochmurnie
14°
środa
Reklama
Oceń radnego: Paulina Stępień najgorsza
07 maja 2023 r. | 14:17
2

1776 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorsza okazała się Paulina Stępień.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Paulina Stępień najgorsza”

 1. Bez kija nie podchodź pisze:

  Dziołszka dorwała się do polytyki i teraz świeci niczym Gwiazda Betlejemska

  5
  0
 2. ja555 pisze:

  Zawada, Czatachowa…. pamiętajmy we wrześniu co dla nas zrobiła, nic. Niech radnym zostanie ktoś kto ma prace i jego motywacją nie jest utrzymywanie się z publicznych pieniędzy tylko ktoś kto chce coś zmienić. Ona znalazła sobie sposób na życie, będzie siedzieć cichutko, kadencja za kadencją przeleci, pieniądze za darmo będą wpadać do portfelika i będzie nam się śmiała w twarz. Niech to będzie koniec cieplutkiej posadki za nieróbstwo.

  3
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *