zachmurzenie duże
19°
18°
czwartek
Reklama
Oceń radnego: Paulina Stępień najgorsza
22 grudnia 2019 r. | 18:35
4

682 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorsza okazała się Paulina Stępień.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Paulina Stępień najgorsza”

 1. zośka pisze:

  ten wypłoch to egoistka i materialistka,oszukała nas jak mówiła że szykują górę i będzie tu mieszkać,a teraz się wyprowadziła i ma nas w d……pie ,niczym się nie interesuje rok jak jest i nic dla nas nie zrobiła teraz wszyscy żałujemy że my ja wybrali Włodek jak był to tyle dobrego zrobił a ta przyszła ino po pieniądze jak by miała trochę honoru to by się zrzekła mandatu radnej ale dla niej liczy się tylko kasa kasa kasa za złotowke dała by się pokroić!!!!!powinna sie wstydzić!!! SPRZEDAWCZYK!!!!!

  12
  2
 2. Zarczanka pisze:

  To już nie nefregete ??? A jej synuś podobno autem jeździ !!! Tak mówią na Żarkach.

  5
  0
 3. Zarczanka pisze:

  To już nie nefregete ? A jej synuś podobno autem jeździ !!! Tak mówią na Żarkach.

  6
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *