zachmurzenie duże
19°
18°
czwartek
Reklama
Oceń radnego: Paweł Labocha ponownie najgorszy!
12 listopada 2017 r. | 12:42
10

2521 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Mariusz Pompa. Najgorszy okazał się Paweł Labocha.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.10 odpowiedzi na “Oceń radnego: Paweł Labocha ponownie najgorszy!”

 1. Helena pisze:

  Pan Admin siłą rozpędu napisał,że Pan Jaskólski wygrał głosowanie ,2521 głosów oddano ,widać, że dużo ludzi wchodzi na tą stronę .

  0
  0
 2. Helena pisze:

  Gratuluję panu Mariuszowi Pompa, uzyskać tak wysoki wynik głosowania ,a Panu Paweł Labocha serdecznie współczuję .

  0
  0
 3. zła pisze:

  szkoda ze nie ma zera

  0
  0
 4. Helena pisze:

  Mam koleżankę w Myszkowie,która jest przyjaciółką pani posłanki Wisniewskiej.W ubiegłą niedzielę było spotkanie przyjaciół PIS .Wiem że pani posłance przedstawiono problemy Źarek.Myślę,że pan Mariusz Pompa tam był .

  0
  0
  • KAPRYS pisze:

   No to pewnie w PE będzie temat naszej gminy poruszany.reklama za darmo.dobrze,że przybywa agro,bo unijnych gości pomieścić się da radę jak przyjedzie tzw.komisja wenecka z asystenturą.PARANOJA.

   0
   0
 5. SMERF MARUDA pisze:

  Tak pan Mariusz POMPA był na tym spotkaniu PIS–orów i od razu efekty można zobaczyć jak zaczęli głosować.POMPA na Burmistrza ? Ale wtedy jeszcze nie znali projektu nowej ordynacji wyborczej i teraz nie wiadomo nawet czy pan POMPA będzie Radnym zakładając że nic nie zrobił dla mieszkańców tam gdzie mieszka ? Jak ja nie cierpię tego gościa.

  0
  0
  • KAPRYS pisze:

   My Ciebie Smerfie Marudo też nie lubimy.

   0
   0
  • Gloria pisze:

   Oj ależ Pani ostrzy sobie pazurki na mandat radnego z tego osiedla.Tylko radzę uważać,żeby sobie Pani za bardzo płytki paznokciowej nie spiłowała bo będzie ziaziu i diety może nie starczyć na dobrą kosmetyczkę.

   0
   0
 6. RZEŻNIK pisze:

  to cały czas on jest najgorszy ? fakt jak świnię bił to też był najgorszy był ale kumpli to najlepiej podpierniczał i też dlatego ma teraz taki stołek za kablowanie ale on podobno jest z rodu złotych to wszystko na ten temat.

  0
  0
 7. agnieszka pisze:

  Panie radny słyszałam że w Zarkach śmieci odbierają dwa razy w miesiącu a ludzie płacą tyle samo co u nas .
  Czy to prawda? Czy pan jako nasz radny tez za tym głosował ??????????

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *