zachmurzenie duże
14°
13°
środa
Reklama
Oceń radnego: Paweł Labocha najgorszy!
31 grudnia 2017 r. | 16:12
40

1642 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Mirosław Jaskólski. Najgorszy okazał się Paweł Labocha.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.40 odpowiedzi na “Oceń radnego: Paweł Labocha najgorszy!”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Pawle w nowym roku życzę dużo rozumu bo go Tobie brakuje i podaj się do dymisji jak masz trochę godności

  0
  0
 2. Franek pisze:

  Godność zawsze idzie razem z Rozumem,ale nie w przypadku ludzi ,którzy czerpią korzyści z układu w którym znależli się przez PRZYPADEK

  0
  0
 3. Wyborca pisze:

  dymisja? najważniejsza jest kasa!

  0
  0
 4. Zdzisław pisze:

  Najważniejsze ,aby być w tym Układzie i Jego Bronić

  0
  0
 5. Zdzisław pisze:

  Źyczę wszystkim ,ludziom którym dobro naszej Gminy leży na Sercu,_- Dobrego Gospodarza! ,aby nie wybierali potencjalnych sobie radnych,jak dotychczas ! Nie związanych Rodzinnie,?Mafijnie-Tu rączka -Rączkę -Myje

  0
  0
 6. Franek pisze:

  Pani Nowakowa – myśmy wybraliśmy Cię na Radną!!!!!!!!!!!!!!!!!! A nie na Przewodniczacą !!!!!!!!!!!

  0
  0
 7. Franek i inni pisze:

  Jak zwykle to była propozycja, z góry ustalona ! Przyklepana

  0
  0
 8. Franek i inni pisze:

  Czego innego oczekiwaliśmy, !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  0
  0
 9. Franek i inni pisze:

  Ale walczą aby nie Być NJgorszym !!!!——W Nowym Roku !

  0
  0
 10. Zdzisław pisze:

  Te Rakingi pokazują wg mnie -kto jest najgorszy ! A kto jest najlepszy ???——-To zabawa __Ale ludzie Głosują !!!!!!!!

  0
  0
 11. Zdzisław pisze:

  To Wszystko jest w naszych Rękach ,na kogo głosujemy ! Nie głosujmy na DEBIa

  0
  0
 12. Zdzisław pisze:

  Który ,tak wypełnia PIT !!!!!!!!!!!!!!!!!

  0
  0
  • Julia pisze:

   Prowadź mnie do świętych miejsc- czy takie jeszcze Są ŚpiewałaBeata Kozidrak!

   0
   0
   • Dariusz Szlęk pisze:

    Droga Julio BAJM lubię a szczególnie jego wokalistkę Beatę Kozidrak wykonanie utworów w jej stylu to jest coś przepięknego i tekst,muzyka i jej piękny wokal-Kozidrak a raczej BEATA jest niepowtarzalna i to jest nasza Polska MADONNA z tą różnicą że Beaty piosenki każdy rozumie bo są po Polsku. Ja jestem podwójnie zadowolony bo moja córka też ma na imię Beatka.
    Może kiedyś Burmistrz Podlejski zaprosi na Dni Żarek Kozidrak-BAJM, ale teraz to chyba marne szanse bo Podlejski wymyślił Noc Rozmaitości i tutaj nie bawią się mieszkańcy a tylko zarabiają kasę zaprzyjaźnione firmy i oddani poplecznicy Podlejskiego tzw.jego żelazny elektorat wyborczy i Burmistrz w sprytny sposób ich zasila finansowo. Panie Burmistrzu jeśli Pan nie wie o czym piszę albo Pan powie że to są bzdury bez pokrycia , to da mi Pan 15 minut na Sesji i Panu wytłumaczę przed kamerami jak to wszystko działa i Pan sobie musi zdać sprawę że ktoś jest przed Panem o krok do przodu a jak to mówią na Kozaka znajdzie się lepszy Kozak.

    0
    0
 13. Zdzisław pisze:

  Ten PIT to panie Redaktorze ten temat zastępczy ! My Mieszkancy wiemy ,ze tematów jest wiele !

  0
  0
 14. Zdzisław pisze:

  Jest Wiele ! ZASTĘPCZyCH -tematów

  0
  0
 15. Julia pisze:

  Beata Kozidrak-dla wątpiących w I DEE ZWĄTPIENIA !!!!

  0
  0
 16. Julia pisze:

  Wspaniała !!!!!

  0
  0
 17. Julia pisze:

  Jesteś źaglem,wspanilym WiAtrem

  0
  0
 18. Julia pisze:

  Nie dajcie,się znowu zniewolić Nowakowej !tzn nowemu Reżimowi !!!!!!

  0
  0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Przewodnicząca Stanisława Nowak ma niesamowity tupet a zarazem ona jest zniewolona przez Pierwszego i stąd te głupoty wyprawia na Sesji ,wręcz poniżając się sama jak i w znacznym stopniu poniża ona pośrednio wyborców, ale kamery błędów nie wybaczają. Nie ma w Polsce Gminy i poziomu prowadzonych Sesji ,gdzie pod okiem już dwóch Prawników jest łamane prawo w przestrzeganiu Statutu i Regulaminu jaki stworzyli sami Radni ? Ja najpierw przepytałbym ze znajomości Statutu i Regulaminu mecenasa Andrzeja Hajdasa -który notabene uciekł mi z końcówki ostatniej Sesji z dnia 28 grudnia 2017,gdzie właśnie w sprawach różnych i bieżących miałem go właśnie przepytać ,to normalnie uciekł podobnie jak to też robi Burmistrz Podlejski -uciekają i cały czas czasu nie mają ? Panie Burmistrzu Podlejski jak Pan nie daje rady wypełniać obowiązków Włodarza to weź Pan powołaj WICEBURMISTRZA ,bo ja widzę że Pan jest zagubiony i nie może Pan być we wszystkich miejscach jednocześnie co Pan w wywiadach podkreśla ,to ja Panu podpowiadam że prędko powołać WICEBURMISTRZA bo Gmina chce się prężnie rozwijać a we dwoje zawsze jest raźniej.Następni do egzaminowania to Radni. Stanisława Nowak mówi przed kamerami że to Burmistrz Podlejski zwołuje Sesję-Pani Nowak Pani kłamie i nie zna Statutu gdzie mówi on jasno : Rozdział 1. Rada Miejska $ 12.1,
   2. PRZEWODNICZĄCY organizuje pracę Rady , a w szczególności :
   1) przygotowywuje i zwołuje sesje Rady,
   2) ustala porządek sesji ,
   3) przewodniczy sesji i czuwa nad porządkiem na sali obrad ,
   4) zarządza i przeprowadza głosowania na sesjach.
   Pani Nowak Pani nie zna Statutu i Pani go nie przestrzega i ja Panią teraz proszę żeby Pani podała sie do dymisji i będzie to dla Pani naprawdę z korzyścią.
   Radny Zieliński -SENIOR zasiedziany w Radzie przez PIĘĆ kadencji ,tłumaczy mi że Statut został zatwierdzony przez Wojewodę a ja do Radnego Zielińskiego mam uwagę i pytanie czy mam kolejno wymieniać błędy zawarte w tym Statucie czy wstydu Wam oszczędzić ? To wy Radni tworzyliśćie to dzieło i co macie pojęcie czy nie nad tym Waszym dziełem ?
   Pani Nowak Pani nawet dopuszcza rozmowy między osobami zgromadzonymi na sali gdzie przychodzą kobiety na Sesje i gadają między sobą o całym świecie a Sesja ich nie interesuje i to na dodatek Panie szanowne z Oświaty ? Jak PANI NIE WIE O CZYM PISZĘ TO PANI NAGRANIE Z SESJI OBEJRZY, szczytem wszystkiego to jest jak Sołtys z Zaborza Stępień spał,Pani niech nie mówi że nie ma kasy a Pani wnioskuje o wentylację na Sali Sesyjnej. Jeśli były ogromne pieniądze rozdawane na lewo i prawo podczas Nocy Rozmaitości w Żarkach a Pani dobrze wie o czym ja piszę to weź się kochana Pani o to co na razie ja proszę.

   0
   0
  • Kocur pisze:

   Pani Julio :żeby pisać o” reżimie” i Pani Nowak o godzinie 4 rano w Nowy Rok to chyba trzeba mieć nierówno pod sufitem albo za dużo bąbelek szampana.

   0
   0
   • Dariusz Szlęk pisze:

    Co tutaj ma godzina wspólnego z wpisem i komentarzem ? To właśnie nie reżim ani wiezienie i ludzie ambitni pracują w innym wymiarze czasu i Julia kiedy chce i ma ochotę to sobie pisze. A co będzie jak będe dodawał komentarz z innej strefy czasowej i to będzie np. z Tajlandii to też będe głupi czy pijany , czy ty kolego wiesz co to znaczy z innej strefy czasowej ,czy wiesz ile na świecie mamy stref czasowych czy kiedyś podróżowałeś po świecie ,czy piszesz tylko w obronie kogoś i za wszelką cenę chcesz kogoś poniżyć ? Jeśli u nas jest 4 a.m. ,to wiesz która godzina jest w Nowej Zelandii a która godzina jest Las Vegas ,rozróżniasz a,m a p.m. ,wiesz co to są równoleżniki a ile stref czasowych mamy na świecie ? Przyjdź na Sesję jak jesteś mądry a nie obrażaj kogoś na tym portalu jak nie wiesz o co chodzi. Nie pisz i nie sugeruj że może jest ktoś wskazującym na spożycie wiadomych trunków bo wychodzi mi na to że ty jesteś Ascetą ? Zdaj sobie sprawę że Stalin był nałogowym alkoholikiem i rządził Rosją.Jeśli masz robić durne wpisy to opuść ten portal z pożytkiem dla innych i głównie dla samego siebie.

    0
    0
    • Kocur pisze:

     Szanowny PANIE niniejszym zaspokajam Pana ciekawość i udzielam PANU odpowiedzi na zadane przez PANA zapytania :
     po primo : na świecie występują, 24 strefy czasowe,po duo różnica czasowa pomiędzy naszą strefą czasową a Nową Zelandią wynosi + 6 godzin,Las Vegas – 11 godzin;po tertio:równoleżniki to linie w kształcie okręgów,równo oddalonych od siebie/najdłuższy to równik -40.075 km/. Podróżowałem i podróżuję po świecie,niekoniecznie po wszystkich strefach /po szarej nie/;Takim jestem Ascetą jak PAN jesteś Suwerenem.

     0
     0
 19. Kazik pisze:

  Życie to nie zabawa ,dobrze to wiem jak śpiewa Panasewicz

  0
  0
 20. Kazik pisze:

  Tacy Sami ,A ściana Między Nami !!!!

  0
  0
 21. Dariusz Szlęk pisze:

  Może jeszcze dam radę Radnemu mojemu ukochanemu Pawłowi Labocha złożyć najserdeczniejsze życzenia noworoczne na ten Nowy Rok 2018. Jestem ogromnie dumny i zadowolony że mój Radny Labocha tak dba o interesy przeciętnego Podlejskiego mieszkańca Kotowic, cieszę się niezmiernie że przez cały rok 2017-ty ,nie było czasu na załatanie dziur w jezdni drogi Gminnej na ulicy Ogrodowej w Kotowicach a jest to ewenement na skalę całej Gminy Żarki ,których to właścicielem dróg jest właśnie Gmina ale to świadczy o Dobrym Gospodarzu Podlejskim. Mściwość a zarazem głupota nie zna i nie ma granic w tym przypadku ze strony Radnego Labochy i Burmistrza Podlejskiego bo Panowie sobie obrali za cel honoru jak tu dokuczyć Szlękowi i misję tą kontynuują z pełną determinacją za to że Szlęk uczestniczy w Sesjach czynnie a nie biernie -dzinkując.Szanowni Włodarze wy dokuczacie nie mnie tylko mieszkańcom,czy wy takie tępe pały jesteście do końca ? Za celowy brak naprawy dziur w jezdni na ul.Ogrodowej w Kotowicach za cały rok 2017 to Kierownik tego Referatu p. Zamorska powinna wylecieć z pracy a tutaj to już ruch należy do Burmistrza Podlejskiego,chyba że ta Pani działała na celowe czyjejś zlecenie. Panie Burmistrzu Podlejski mam do Pana jedno pytanie czy Pana stać na milionowe odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu a podaję przykład z Poraja ,który miał miejsce parę lat temu. Jeśli będę jechał ul.Ogrodową w Kotowicach rowerem i ulegnę wypadkowi z powodu dziury w Pana drodze/jezdni to czy Pan ma w budżecie Gminy fundusze na odszkodowanie ? Jeśli nie będę w stanie pracować to Pan sobie zdaję sprawę jakiego będę żądał odszkodowania-adekwantnego do moich zarobków i Gmina będzie zmuszona mi to wypłacić. A po drugie to w drogich moich samochodach uszkodziłem zawieszenie w kilku autach i zaraz występuje do Gminy Żarki za bardzo drogie naprawy podzespołów z powodu dziur w jezdni ,której właścicielem drogi jest Pan Podlejski. Pełną dokumentację robi znany biegły z DORTMUNDU/NIEMIEC ,bo to w Niemczech mają praktykę w tych odszkodowaniach a samochodów przez wyrwy w Pana jezdni uszkodziłem kilka.

  0
  0
 22. Marcin Labocha pisze:

  Słaby radny to ma słabe oceny

  0
  0
 23. bruno pisze:

  No wreszcie wrocil nasz darek i belkotu ciag dalszy!!!!!!!!!!!!!!!

  0
  0
 24. Lolo pisze:

  To bruno skończ bełkotać

  0
  0
 25. Dariusz Szlęk pisze:

  bRUNO rozwiń myśl albo przyjdź na Sesję a najlepiej to już z grzeczności przedstaw się w końcu zakało jedna.

  0
  0
 26. Halina pisze:

  Brawo Darku!!!!!!!!!!!!

  0
  0
 27. Dariusz Szlęk pisze:

  Nie lubię oklasków ,medali i wyróżnień i pochwał bo to jest zarezerwowane dla Marszałka Piłsudskiego a reszta pajacy co to przyjmują i się tym chełpią to swołocz i nic więcej.

  0
  0
 28. Dariusz Szlęk pisze:

  Nie wytrzymam już tego bo zamiast załatać dziury na ulicy Ogrodowej w Kotowicach to mój Kretyn Radny Labocha załatwił znak drogowy i z mocy ustawy go w dniu 03 stycznia Firma POLBUT wkopała na wjeździe od Zamkowej na ul.Ogrodową. Kretynie Radny Labocha kiedy ty Pajacu to załatwiałeś ,gdzie masz opinię Policji NA WSTAWIENIE TAKIEGO ZNAKU DROGOWEGO -uwaga na przełomy,koleiny ,wyboje w jezdni -kto ci dal na to zgodę,ta Kierownik Zamorska to przez ciebie wyleci z PRACY , weź ty zachowuj procedury i porządek. Tak na marginesie to chyba ty Labocha jesteś SEXISTOWSKI bo z Kabaretu Koń Polski a ty chyba to z tej nazwy to masz łeb chyba tylko ale pusty bo u nich na występach ten znak drogowy to oznacza leżącą kobietę na plaży z dużym biustem. Ty Labocha wiesz,że kobiety na ulicy Ogrodowej maja ładne biusty i obszerne i nie wiem czy ty aby nie jesteś seksistą. Czemuś wstawił znak tylko z jednej strony ?Zajmij ty się Labocha skrzyżowaniem ulicy Żareckiej z Zamkową i Włodowską bo będziesz miał krew na rękach a pamiętaj że chodzi o życie ludzi i widzisz że w tak prostej materii ty sobie nie radzisz i dzinkuje nie wystarczy bo tutaj trzeba mieć oliwę w głowie i jaja ,pamiętaj o tym.

  0
  0
 29. Key pisze:

  Nie wiem, co niektórzy z komentatorów piją lub co łykają, ale wizje po zażyciu tych specyfików są coraz bardziej porażające. Dają kopa, oj dają. Nie wiadomo fantazja to, sen, czy amok. Kupy się to nie trzyma.

  0
  0
 30. Krzysztof pisze:

  Ten Radny Labocha jest całkiem niezły.
  A nikt lepszy na horyzoncie się nie pojawił.

  0
  0
 31. mieszkaniec pisze:

  dla przypomnienia dla Pawła w tym roku wybory
  https://youtu.be/28Cn-1hmOZQ
  tak jak ostatnio to znowu oddamy głos

  0
  0
 32. BRUNO II pisze:

  radny czyma ręke na pulsie
  https://youtu.be/p1cF8WZpNrA
  będą głosy będzie ……

  0
  0
 33. BRUNO II pisze:

  spot wyborczy gminy
  https://youtu.be/gZnRK5GAXnQ

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *