bezchmurnie
16°
14°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Paweł Labocha najgorszy!
13 maja 2018 r. | 10:36
34

2810 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. głosowanie wygrał Mirosław Jaskólski. Najgorszy okazał się Paweł Labocha.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.34 odpowiedzi na “Oceń radnego: Paweł Labocha najgorszy!”

 1. Ktoś pisze:

  3.2.1.start Bruno broń swego ziomala

  22
  0
 2. Wyborca pisze:

  bruno pewnie piane z ust popuszcza

  24
  0
 3. klemens pisze:

  Gdybym miał psa i ten pies miał dziecko, a dziecko psa miało zwierzątko, to byłby nim paweł

  22
  2
 4. Heniek pisze:

  Oj moje popychadło Pablo w rankingu na ostatnim miejscu ???

  23
  0
 5. Marcin Labocha pisze:

  Paweł nie nadajesz się do samorządu trzeba to uszanować.

  20
  2
 6. Paweł pisze:

  Piszta co chceta i tak bede radnym .

  2
  23
 7. Zaintrygowana pisze:

  Dlaczego radny Labocha został ogłoszony najgorszym, mając średnią 1,89? Z tego, co widzę, najniższą notę posiada radny Hamerla.

  3
  19
 8. Dyrektorka Podstawówki pisze:

  Do pani Zaintrygowanej ,wejdź oślico w regulamin i zapoznaj się z nim. Czytaj ze zrozumieniem.

  22
  1
 9. Mortadela pisze:

  co tam pawle dzialasz ze to nie pierwsze miejsce masz i widzisz ze mimo zakapiorstwa to i tak ladujesz na ostatnim miejscu nie kapuj znajomych a bendzie dobrze ale ty zawsze wolales byc lizusem i kabelkiem

  20
  0
 10. Dariusz Szlęk pisze:

  Szanowny Panie Radny RM w Żarkach Pawle Labocha,mam do Pana Radnego pytanie w zakresie remontu,przebudowy i rozbudowy drogi gminnej, ulicy Majowej w KOTOWICACH ? Panie Radny Labocha wmawia Pan informację mieszkańcom ul.Majowej że w 2018 zostanie wyremontowana droga i jest to nieprawda bo w tym roku 2018 nie będzie droga remontowana na ul.Majowej. Jedyne co jest zaplanowane w budżecie gminy na 2018 rok to zrobienie dokumentacji technicznej przebudowy ,rozbudowy,remontu. Panie Radny Labocha przecież Pan za tym glosował ,Pan tego nie pamięta ? Nie jest przyzwoitą sprawą żeby wprowadzać w błąd mieszkańców—kłamać.Droga w ciągu ulicy Majowej może być np.remontowana za 10 lub więcej lat, podobnie jak to miało miejsce z obecnym remontem drogi z Żarek do Myszkowa i tam mamy do czynienia z okresem wyczekiwania na inwestycję około 20 lat.Nie przystoi Radnemu rozpowszechniać kłamstw—–obietnic przedwyborczych tzw. “kiełbasa wyborcza”.

  26
  4
 11. kierowca pisze:

  To ile tych osób głosowali na radnego z z około 300 osobowego Zaborza ????coś mi tu wielkim wałkiem śmierdzi ! Każdy logicznie myślący nie lyknie tego że wyborcy z innych okręgów nagle głosują na wszech sprytnego i jedynego sprawiedliwego radnego .

  6
  14
  • Wyborca dwa pisze:

   Panie kierowco to jest ocena wszystkich radnych i Burmistrza Gminy .Głosy mieszkańców liczą się przy wyborach w danych okręgach wyborczych .Co niektórych to boli ,że radny Jaskolski ma tak wysokie notowania ,sam na siebie przecież nie głosuje taka ilością głosów ! Skoro ludzie głosują za to uważają że mu sie to należy i na to sobie swoją postawą i swoimi moralnymi zasadami zapracował . Panie kierowco ! Proszę wśród swoich sprytnych isprawiedliwych radnych znaleść sobie ulubieńca i głosować na niego – być może przeskoczy wtedy ulubionego radnego .Życzę powodzenia i dobrego wyboru !!!

   15
   3
 12. wyborca x pisze:

  Są także ludzie interesujący się Radą Gminy jako całością, nie tylko przez pryzmat swojego okręgu wyborczego. Wtedy wynik już takim wałkiem nie śmierdzi, a wręcz jest bardzo logiczny.

  17
  0
 13. kierowca pisze:

  Tak tak z pewnością przeciętny mieszkaniec Zarek czyJaworznika zna i głosują na super radnego . Jest takie powiedz w h…….. to my a nie nas panie wyborco x .

  0
  13
  • KTOŚcz pisze:

   Czy do swojego dziecka,ewentualnie do teściowej pan kierowca takim językiem się na codzień posługuje ?????BRAWO dla potomków !!!

   8
   0
  • KTOŚ pisze:

   Czy do swojego dziecka,ewentualnie do teściowej pan kierowca takim językiem się na codzień posługuje ?????BRAWO dla potomków !!!

   9
   0
 14. xxx wyborca pisze:

  Co stało się z szanownym Bruno , oraz gdzie podziała się osa czy w Urzędzie GM. wyłączono internet to nie możliwe , przecież przerwa na śniadanie już minęła a tu taka cisza jak makiem zasiał , może urlopik panie bruno.

  15
  1
 15. Idol Bruna pisze:

  Brunowi sprzęt uległ awarii

  12
  1
 16. Idol Bruna pisze:

  Sprzęt tz cepy

  11
  1
 17. kolega????????????? pisze:

  Bruno pożycz od kolegi AJPADA i dawaj ognia bo osę podtruli chyba opryski robili za dnia bo nie bziuczy

  15
  0
 18. bruno pisze:

  Szkoda czasu na polemikę na tym gebelsowskim portalu !!!! Każdy normalny wchodzi tu by się pośmiać z ciemnoty paru ludzi w gminie .

  1
  15
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Szanowny bruno lub szanowna bruno—dlaczego tak bluźnisz dodając wpisy w komentarzach,czy aż tak jesteś prosty/prosta i bez żadnej ogłady. Jakie ty porównania robisz i w komentarzach przytaczasz słownictwo to jest nie do pojęcia. Ty się tak zachowujesz w domu,bądź w towarzystwie czy też w pracy ?

   9
   2
   • bruno pisze:

    Wiesz kto jak kto ale ty oglady i kultury słowa to mnie nie ucz. Przypomni sobie jakim slownictwem i zachowaniem pokazałeś się na ostatniej sesji na której byłeś !!! Co pokazałeś parę dni puzniej !!!!Myslisz ze jak schowales się w jaskini na jakiś czas to ludzie zmienia zdanie i twym zachowaniu zapomną jestem przekonany że z pewnością NIE !!!!!!

    2
    9
    • Dariusz Szlęk pisze:

     bruno/bruna cały czas podtrzymuje zaproszenie na spotkanie i przybycie twojej osoby na Komisje lub Sesję w Żarkach i wtedy zobaczymy co ty potrafisz a przynajmniej pisz z nicka podając swoje imię i nazwisko ale widzę że wstyd cię ogarnia ? Nie wiem co takiego złego zrobiłem na Sesji a cieszę się że moją osobą tak bardzo się interesujesz ale wiedz że w życie wchodzi RODO. Ja w jaskini nie mieszkam a mam dom jaki mam ,na pewno czysty i zadbany a nie wystawny—pokazowy.przedstaw się to zobaczymy w czym ty mieszkasz a jak gramy w otwarte karty to nie chow się za nickiem bruna.Ja w twoje życie prywatne nie ingeruje i się nie interesuje a dlaczego ty interesujesz się moją osobą ?

     8
     1
     • bruno pisze:

      Nie pochlebiaj sobie ze mnie interesujesz !!!!!odnoszę się tylko do wypocin jakie piszesz.Ja domu do jaskini nie porownywalem nigdy z to Ty takie porównania sam sobie robisz . Teraz każdego dnia będziesz straszył mnie nowa ustawa ?

      2
      5
     • Dariusz Szlęk pisze:

      bruno po twoich wpisach widzę że moją osobą bardzo się interesujesz,normalnie mnie śledzisz jak detektyw,ty bruno pisałeś/pisałaś że ukryłem się w jaskini,nie wiem dlaczego ty odnosisz się do moich wpisów że są to wypociny——–co o tym świadczy i weź mi to uzasadnij. bruno ja cię nie straszę ustawami a tylko ci piszę jakie w życie ustawy wchodzą—– po prostu ty źle interpretujesz moje komentarze ale i tak serdecznie zapraszam cię na Komisję bądź Sesję to wtedy porozmawiamy o Żarkach.

      7
      0
     • Dariusz Szlęk pisze:

      bruno/bruna jak cię zapraszam to nie powinieneś/powinnaś odmawiać spotkania albo chociaż przedstaw się z imienia i nazwiska i porozmawiajmy szczerze a nie siedź w jakiejś norze bo się strasznie męczysz przed tą klawiaturą.

      5
      0
   • bruno pisze:

    Nie bardzo widzę sens rozmowy z toba oZarkach bo w nich nie mieszkasz i jedyne co Cię interesuje w Żarkach to robienie sensacji pod publiczkę i sianie zamętu .Nie widzę sensu chodzenia na sesję bo działania mojego radnego osobiście mnie satysdakcjonuja a show to ja sobie mogę zrobić na disco w odróżnieniu od Ciebie ?

    3
    6
    • Dariusz Szlęk pisze:

     bruno rzeczywiście ty możesz robić show na disco bo jak jesteś po AWF to każdy nauczyciel wychowania fizycznego jest wysportowany.

     3
     0
 19. Idol Bruna pisze:

  Gratuluję tak szybko uwinąłeś się z naprawą. Trochę odpocząłeś to ze zdwojoną siłą wymachuj cepem.

  15
  0
 20. IRENEUSZ mufa pisze:

  DO redaktora tej mini gazetki jak to jest ,że dziś Pan szanowny Radny Paweł Labocha jest na 1 miejscu łeb w łeb ze swoim Pracodawcą a wczoraj został wybrankiem portaliku co on dziś nie pracuje tylko za głosami biega jak to jest przecież nie da się więcej oddawać głosów PANIE LABOCHA jak Pan to robi no chyba że pracownicy wszyscy Pana kochają

  16
  0
 21. Dariusz Szlęk pisze:

  Szanowny Panie Radny RM w Żarkach Pawle Labocha sołectwa KOTOWICE. Dlaczego Pan Radny wprowadza w błąd i kłamie mieszkańców KOTOWIC a w szczególności mieszkańców ulicy Majowej w KOTOWICACH że w tym roku akurat “wyborczym” będzie remontowana i zostanie zrobiona nakładka asfaltowa na w/w ulicy w 2018 roku ? Informuję że w budżecie na rok 2018 zaplanowano środki tylko i wyłącznie na dokumentację techniczną modernizacji ul. Majowej w Kotowicach i nic więcej i Pan za tym głosował——-widzę że Pana Radnego pamięć zawodzi.Panie Radny Labocha od 2010 roku Pan nie opuścił żadnej Sesji ale widzę że Pan nie jest skupiony na Sesjach i Pan nie uważa i obawiam się że Pan czasami głosuje nie wiedząc za czym podnosi Pan rękę na “tak” lub “nie” ? Myślę że należy się Panu Radnemu reprymenda od Przewodniczącej RM Stanisławy Nowak ale jak zauważyłem to Przewodnicząca jeszcze Panu nie zwróciła uwagi podczas posiedzeń RM,gdzie Pana zachowanie budzi wiele zastrzeżeń.W razie wątpliwości proszę o zapoznanie się z nagraniami z kamery podczas Sesji czy też Komisji na http://www.zarki.pl

  11
  5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *