zachmurzenie małe
-1°
-2°
piątek
Reklama
Oceń radnego: Paweł Labocha najgorszy!
26 lipca 2020 r. | 11:25
4

528 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorszy okazał się Paweł Labocha.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Paweł Labocha najgorszy!”

 1. Walduś pisze:

  Brawo ! “Nosił wilk razy kilka,ponieśli i wilka”.

  7
  2
 2. EdekAl pisze:

  Panie Pawle zrobił Pan wiele porządków w Tej Gminie dzięki Panu to wszystko jest bardziej jawne , nie chowane pod dywan , chwała Panu za to ! Ale proszę nie promować PIS , bo jest to przyzwolenie na to co oni chcą zrobić z Polska , jako nie zależny portal to chyba Pan się nie boi i będzie z Nami niezależnymi od Nikogo !

  7
  5
  • Eko pisze:

   Ale PAweł to chyba robi porządki na oczyszczalni ? Podobno ma dobre oko, bez licznika strzeli ,że w beczce jest 5 albo 7 metrów fekalii ?

   9
   2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *