zachmurzenie duże
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Podlejski najgorszy!
19 sierpnia 2018 r. | 16:53
8

1534 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. głosowanie wygrał Mirosław Jaskólski. Najgorszy okazał się Burmistrz Klemens Podlejski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.8 odpowiedzi na “Oceń radnego: Podlejski najgorszy!”

 1. Wyborca pisze:

  właściwy człowiek na właściwym miejscu

  38
  11
 2. Liczman pisze:

  Wg zestawienia dane są następujące: 06-12 sierpnia br. oddano łącznie 1534 głosów.Najmniejszą ilość zyskał Henryk Świerdza wiceprzewodniczący Rady : 1,41. Burmistrz Klemens Podlejski -1,42.

  9
  15
 3. Wyborca dwa pisze:

  Oby w wyborach pozostał na tym samym miejscu

  41
  6
 4. bruno pisze:

  zawiedziesz sie chlopcze :).

  9
  36
 5. Kamil pisze:

  Chłopcy to u szewca drewniane kołki prostują.

  26
  7
 6. Koke pisze:

  Fajny gość,powodzenia w wyborach.☺

  1
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *