zachmurzenie duże
19°
18°
czwartek
Reklama
Oceń radnego: Podlejski najgorszy!
30 grudnia 2018 r. | 21:29
7

1743 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorszy okazał się Burmistrz Klemens Podlejski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.7 odpowiedzi na “Oceń radnego: Podlejski najgorszy!”

 1. Wyborca dwa pisze:

  Że najgorszy Burmistrz Klemens Podlejski to wiadomo od dawna

  26
  8
 2. Zosia pisze:

  Najgorszy burmistrz a jednak ponownie wybrany. Czy ktoś jest mi to w stanie wytłumaczyć – jak to jest, że chcemy aby było lepiej a jako społeczność wybieramy gorzej. Odrzucamy osobę, którą znamy jako osobę uczciwą, dobrą, pracowitą i bezinteresowną, Osobę, która zrezygnowała z kandydowania do Sejmiku po to aby swoją energię i wiedzę wykorzystać w Żarkach. Osobę, która udowodniła nam , że mimo wielu przeszkód ( w sejmiku była w opozycji) doprowadziła do przebudowy dwóch odcinków dróg. Czy jeszcze kiedyś kogoś takiego znajdziemy?

  24
  10
  • Życzliwa pisze:

   Dla mnie to też jest nie pojęte ,że P. Podlejski został wybrany a nie P. Jasińska.

   15
   8
  • Gapa pisze:

   Pani Zofijo -sorry ale o kim Pani piszesz ?

   5
   6
  • Sylwester pisze:

   Zgadzam się pani Zosiu w zupełności z pani opinią że został wybrany na stanowisko burmistrza zły i nieprawy człowiek. Panią Krystynę nikt by nie przekupił ,nie byłoby matactwa,dziwnych przetargów ze wskazaniem na korupcję i łapówkarstwo,nie byłoby kolesiostwa i wszystkie działania na terenie gminy żareckiej byłyby transparentne.W przypadku wyboru na burmistrza Klimka mamy do czynienia z tym poparciem kolesiostwa ,które jest powiązane z Klimkiem i czerpie z tego korzyści finansowe i w taki sposób ten zły człowiek został wybrany na burmistrza przez klikę GRUPĘ WZAJEMNEJ ADORACJI.Szkoda tylko że jest w ten sposób okradana lokalna społeczność i przyległe sołectwa a władza samorządowa panoszy się i okrada samorząd i inne instytuje pożytku publicznego.

   9
   3
  • Czarny pisze:

   Bo tutaj jest oddanych 100 głosów albo 200 w sumie z 10 może 20 osób głosowało codziennie i dlatego taki wynik. A na wyborach 2500 więc matematyka prosta

   1
   2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *