zachmurzenie duże
14°
13°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Podlejski najgorszy!
03 lutego 2019 r. | 16:30
6

1805  głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorszy okazał się Burmistrz Klemens Podlejski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.6 odpowiedzi na “Oceń radnego: Podlejski najgorszy!”

 1. wyborca Żarki pisze:

  Za długo ten pan magister prawa sprawował tą funkcję i zrzarła go własna pazerność Ps-i pazerność przydupasów

  27
  7
 2. Rudy reks pisze:

  Nasz ukochany Szew da sobie rade zawsze wyplynie na wierzch bo nie widzi co sie wkolo robi ma obstawe w radnych i nie utonie oni za nim jak za murem zaglosuja jak im karze i jest pewny ze wszystko morze zrobic bo ma obstawe nawet Szlek nie da rady i jego ekipa

  14
  8
 3. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk’ pisze:

  Nie tacy mocarze na tym świecie byli. Wszystko jest do pewnego czasu.

  29
  7
  • Ernest pisze:

   dokładnie redaktorze hahahahaha Wszystko jest do pewnego czasu.Pierwszy raz sie z toba zgadzam :)oczywiscie w przenosni 🙂

   11
   22
 4. Wół pisze:

  A ten obok wodza co śpi to co to za rzecznik prasowy

  9
  2
  • Życzliwa pisze:

   Nie zna Pan prawej ręki burmistrza radnego H.Świerdzy. Wymieniają się miejscami na najgorszego radnego.

   7
   1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *