zachmurzenie duże
19°
18°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Podlejski najgorszy
04 października 2020 r. | 11:37
2

1901 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorszy okazał się Burmistrz Klemens Podlejski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Podlejski najgorszy”

 1. Mieczysław pisze:

  Podlejski niczym koronawirus w cotygodniowych wzmaganiach

  5
  1
 2. Barbara pisze:

  Jak długo będziemy znosić te ciemności na ulicach. Wstyd, tak lekceważyć mieszkańców i narażać na niebezpieczeństwo. Wstyd!!!

  3
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *