zachmurzenie małe
-1°
-2°
piątek
Reklama
Oceń radnego: Podlejski ponownie najgorszy!
30 sierpnia 2020 r. | 09:33
1

1233 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorszy okazał się Burmistrz Klemens Podlejski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Podlejski ponownie najgorszy!”

  1. Karolek pisze:

    burmistrz zrobil swoje….. karolek ustawiony…… synek tak madry ze pol banki dostAl….. jeden domek po dziadkach juz ma…. a drugi za klasztorem…..Bamber jak malo kto a w monopolowym kurzeja bierze na zeszyt wódke….. to dofinansowanie nie obejmuje tego ??? Proponuje wywiad z karolkiem i niech powie dlaczego dostal taka dotacje….. Nazwisko wystarczy

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *