słabe opady deszczu
18°
16°
niedziela
Reklama
Oceń radnego: Podlejski ponownie najgorszy!
06 maja 2018 r. | 11:30
15

2564 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. głosowanie wygrał Mirosław Jaskólski. Najgorszy okazał się Burmistrz Klemens Podlejski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.15 odpowiedzi na “Oceń radnego: Podlejski ponownie najgorszy!”

 1. Bruno pisze:

  Wybacz mój panie znów zawiodłem

  15
  2
 2. Szopka pisze:

  Po co te szopki. Dajcie od razu że Jaskólski najlepszy na przemian czasem z Jakobczakiem i Zamorą. Można już przewidzieć kolejne wyniki tego “cudownego” plebiscytu. Cuda cuda

  1
  22
  • Wnikliwy pisze:

   Może za mało żarliwie głosujesz ? Jak masz wpływ na głosowanie to odwróć norowania. Z interpelacji Jaskolskiego wynika, że podarował swój 1 procent wszystkim dzieciom będącym na stronie gminy. A burmistrz ile dał ? Przecież namawiał do wpłat ! Dobro trzeba czynić. Burmistrz tylko o nim mówi.

   15
   2
  • KTOŚ pisze:

   Szopka to nie cuda – to 2564 oddane głosy

   11
   0
 3. Zal pisze:

  Burmistrz nie jest radnym. Szukajcie światła.

  3
  15
 4. Heniek pisze:

  Podlejski jest Burmistrzem to powinien świecić przykładem ty tępa dzido zwana Zal i na drugi raz już nie kryj tego ” czarnego pana “

  16
  1
 5. Henryk Portfel pisze:

  Od dawna poszukuje horkruxów by pokonać czarnego pana! Na razie odnalazłem dziennik Romana Hamerli (którego żaden wyspecjalizowany czarownik nie potrafi odczytać nawet sam autor ma problem z odczytaniem zapisanej w nim bardzo czarnej magii) flaszkę niedopitkę samego czarnego pana! I bazyliszka organizującego imprezy typu dni żarek zamieszkałego w komnacie tajemnic. Apeluje o pomoc w poszukiwaniu reszty!!!

  0
  0
 6. Mirabella pisze:

  Oj pani P. z Jaworznika znow się nie postarala.Nie ma co juz ciagnac to nie glosuje .I tak jest panie burmistrzu glosuja ci co chca cos od gminy a potem maja pana gdzies.Pozdrawiam wszrstkich dziekuje za wspanialy portal.

  11
  4
 7. Wasz znajomy pisze:

  Mirabella to nie portal to bezmózgowy stek bzdur i kilka na nim piszących idiotów a ”szopka” ma zupełną rację

  5
  11
 8. snajper pisze:

  Bruno, broni się jak może i nie zapomina o pryncypale !! Reka rękę myje. Pan każe, sługa musi. A w korycie zaczyna brakować siana….w poraju już dzwonili do BOCIANA.

  7
  1
 9. Wtorek pisze:

  Jaskólski jako jedyny upublicznił swój telefon i to o czymś świadczy.

  7
  0
 10. Demoniczny pisze:

  Czarny pan teraz stoi na krześle i się śmieje „Hahah to ja jestem najbardziej zły!!!”

  2
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *