słabe opady deszczu
18°
16°
niedziela
Reklama
Oceń radnego: Pompa najgorszy!
10 marca 2019 r. | 12:38
9

2262 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorszy okazał się Mariusz Pompa.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.9 odpowiedzi na “Oceń radnego: Pompa najgorszy!”

 1. Nela pisze:

  Wyborcy w końcu go docenili.

  20
  11
 2. Szczery pisze:

  Nela a którzy Ci wyborcy ? Z PIS czy obecni ? Gdyby nie PIS to może w tej chwili nie byłby tym kim jest -dla mni nikim !

  22
  4
 3. Nela pisze:

  Dla mnie to też Pan Nikt. Sprzedawczyk, jak większość w polityce.

  20
  2
 4. Brak słów pisze:

  Człowiek który nie ma własnego zdania jest gó…. no wart, radnym i burmistrzem się bywa, a człowiekiem powinno się być. Niektórzy radni to ludzie bez własnego zdania, dno dla mnie m. in to Świerdza, Warta, Bernacka, Hamerla, Labocha, Rarok, Pompa, Nowak, tylko swoje interesy, ludzie kontrolujcie i mówcie głośno tylko prawdę.

  16
  4
 5. unik pisze:

  A zapomnieliscie o Radnej Suliszowic ona tez nalerzy do kliki Burmiszcza choc nie bardzo chcial ja przyjac do spulki ale ublagala na kolanach Pana i zostala w brygadzie i razem steruje z radnymi i chodzi z glowa podniesiona ma Suliszowice w dupie i ich problemy liczy sie tylko kasa ona chcialaby zeby wybrali jej merza Soltysa to by razem sobie jezdzili po inprezach przecierz oni nie wiedza jakie maja problem rodziny przeciesz sa samotni kto takich wybiera Soltys powinien by mieszkancem rodowitym wsi wstyt i chanba zeby nie bylo kogo wybrac z wioski a co Pan DAREK sie juz nie interesuje problemami Gminy nastal POKUJ

  12
  2
 6. kazia pisze:

  Radny Popa na to zaslurzyl jest jak Rudy lis i poluje gdzie jest jaki ochlap to bierze nie patrzy co go spotka w przyszlosci czlowiekiem sie jest a nie bywa drogi dziatku licze ze nieraz bedziesz najgorszy a podzienkuj Nowakowej ze zamienila stanowiska na Przewodniczacego a siebie wybrala na zastepce zeby mogla sterowac radnymi dopiela swego i ma swiety spokuj

  14
  2
 7. obserwator pisze:

  ty unik a byłeś przy tym jak błagała?nikt nie chce mieć dwulicowcow przy sobie a z tego co wiem to ludzie z Suliszowic diękuja Panu Bogu ze maja takich ludzi mowia ze jeszcze nie mieli takiego soltysa i radnej ja k teraz co tyle dla nich bezinteresownie robi a jak ci tak bardzo zalezy na dobru Suliszowic i uwazasz ze zrobisz lepiej to niedlugo wybory sa soltysa w Suliszowicach Startuj!!! i pokaz ze potrawisz lepiej POWODZENIA!!!!!A du….niu sie zastanow widze jak od wielu lat jezdza na cmentarz do Przybynowa na grob swojego dziecka !!!

  2
  7
 8. Adam z Żarek pisze:

  Pompa najgorszy w głosowaniu, pompa najgorszym radnym ogólnie. Populista i bardzo nie miły typ.

  10
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *