zachmurzenie duże
14°
13°
środa
Reklama
Oceń radnego: Pompa najgorszy!
03 czerwca 2018 r. | 10:10
36

1980 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. głosowanie wygrał Mirosław Jaskólski. Najgorszy okazał się Mariusz Pompa.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.36 odpowiedzi na “Oceń radnego: Pompa najgorszy!”

 1. Zołza pisze:

  Nieprawda!

  5
  11
 2. Wyborca pisze:

  to pisior jeden

  11
  8
  • Zołza pisze:

   Masz coś do PiS-u ,platform-esie jeden ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!

   8
   7
  • Kazimierz pisze:

   Podobno pan Pompa to już nie Pisior , podobno dołączył do szeregów wyznawców ,, dobrego zarządzania “” Z kim się ktoś zadaje ,takim się staje ! No napewno łatwiej mu będzie zdobyć kolejna kadencję 5 letnią .Dla niego jest o co walczyć , patrząc na zeznanie podatkowe to jest dla niego drugi dochód ,nie przepracowując się zbytnio .Córce też załatwił pracę w szkole ,musi się teraz odwdzięczyć – I tak się to kręci w tej naszej Gminie Jeżeli to są plotki to proszę to Sprostować !!!!!!!!!!!

   19
   3
   • Kazimierz pisze:

    Kiedys miałem szacunek do tego pana ,wydawało mi się że jest idealistą z marzeniami o lepszej Polsce ,bez korupcji ,nepotyzmu i kolesiostwa . GŁOSOWAŁEM NA NIEGO

    13
    2
   • Marcin Labocha pisze:

    Córeczka w szkole pracuje? To dlatego ten radny zmienił braey klubowe. Wszystko już jasne.

    15
    2
    • Kazimierz pisze:

     Tak w mieście mówią że nie w Żarkach ta szkoła tylko w Gminnych zasobach ,chyba wszyscy wiedzą jakich ? Podobno fajna dziewczyna ! Ale to już jest ?????

     13
     2
    • bruno pisze:

     Inaczej idiota
     Najpopularniejsze wyrazy bliskoznaczne słowa idiota to: głąb, kretyn, czub, głupek, osioł, matoł, pacan, wariat, palant, świr, tuman, bęcwał, imbecyl, debil, trep, tępak, przygłup, bałwan, kiep, cymbał, muł, gamoń, głupol, głupiec, baran, głupi, dureń, szajbus, świrus, cap, … .

     nic dodac nic ujac wszystkie synonimy pauja .

     5
     9
     • Kazimierz pisze:

      Wow słownik wyrazów bliskoznacznych sie kłania ,chyba każdy ma w domu ,a na internecie wszystkie słowniki

      7
      2
     • Kazimierz pisze:

      Jak swoją kampanię robiileś wcześniej to takie bzdety mogłeś pisać

      8
      1
 3. bruno pisze:

  To jest kara za siedzenie tyŁem do show-mena .:) HAHHAHAHAH

  4
  18
 4. Żarki mieszkaniec pisze:

  Pan Dyrektor już nie ogarnia tego ! Kampania wyborcza ruszyła pełną parą, do Powiatu również !

  12
  1
 5. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

  Widzę bruno że dość odbiegasz od tematów i gubisz się w tym wszystkim czyli tak do tego dodatkowego zajęcia podchodzisz lekceważąco ale to raczej źle odbierze twój mocodawca i cię wyrzuci na bruk. bruno musisz bardziej starannie zająć się gromadzeniem informacji i prawdziwych danych.

  12
  5
  • prawdopodobnie bruno pisze:

   mocodawca buhahahhah bruk buhahahhaha osmieszasz sie takimi wpisami chlopaku !!!!!

   6
   5
   • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

    prawdopodobnie bruno czy ty sobie zdajesz sprawę że 70-cio letnia Przewodnicząca Rady Miasta Żarki Stanisława Nowak na zadane pytania na piśmie i złożone na Sekretariat i Biuro Rady to nie udziela odpowiedzi ??? Myślałem że Pani Nowak nie rozumie lub nie słyszy pytań zadawanych na Sali Obrad ale że na pisemne pytania nie udziela odpowiedzi to ja teraz naprawdę obawiam się o jej stan zdrowia. Pani Nowak jeśli jest na emeryturze to ta emerytura jest zasadna. Pani Przewodnicząca ośmiesza tą funkcję i mam prośbę do Radnych o jej pilne odsunięcie od pełnionej funkcji bo zagraża to powadze sprawowanej funkcji publicznej.

    11
    3
 6. niezadowolona pisze:

  bruno i mu podobni potrafią tylko inwektywami obrzucać, bo argumentów brak. a nie zmieni to faktu że radny został spacyfikowany, córka dostała pracę w szkole, większość rady ma podobnie, załatwiają sprawy przede wszystkim swoje!

  14
  2
 7. stary pisze:

  Żałosny ten portal, “głosowanie ” jeszcze bardziej, doskonale wiadomo wszystkim jak Gąsiorski robi takie “sondaże”, już to widzę jak tu głosował praktycznie co drugi dorosły mieszkaniec gminy. Rozsądnie odparł kretyńskie zarzuty o siedzeniu tyłem do najważniejszej persony w gminie, prawdopodobnie wyautował się z zakłamanej orgranizacji bo potrafi myśleć samodzielnie, w dodatku ma córkę która pewnie coś potrafi więc znalazła pracę, czyli “najgorszy”. Panie radny, podoba mi się pańska postawa, brawo!

  5
  10
  • Kazimierz pisze:

   Stary pozwalasz na korupcję ,na takie zachowanie ,zgadzasz się z tym ,wyrażasz zgodę,przyzwolenie na tą korupcję .,ja pisałem bardzo łagodnie ,i tez łagodnie pytałem cz ZGadzasz się na tą korupcję

   10
   1
 8. prawdopodobnie bruno pisze:

  kokokokokokrupcje to chyba jest karalne ???jakies dowody kazimierzu masz???czy tylko wodki w ten weeked za wiele sie po stole wylalo!!!!!

  2
  7
 9. Zenon pisze:

  Można się było spodziewać że panu Pompie oberwie się za postawienie się panu sz. Tu o nic nie chodzi tylko o to że albo jesteście przychylni panu sz i G albo jesteście wrogami. Żadna racja, merytoryka nie ma tu znaczenia. A może to takie postraszenie? Bo Pan radny to logicznie myślący gość który umie wyrazić własne zdanie do tego w stylistycznie poprawnej wypowiedzi nie wtracajac co drugie słowo “I tak dalej ” lub KUPANAŚCIE lub gdzie. Poza tym sfrustrowancom ktorzy sue tu wywnetrzniaja widac cis w zyciu nie wyszlo. Moze tez chcieli byc radnymi? Już nie długo. Trzeba wytrwać te obelgi kilku sfrustrowanych gości i życzyć im tylko spokoju sumienia i równowagi psychicznej (o ile to jest w ogóle mozliwe). Poza tym czekamy na te tabuny mieszkańców którymi co rusz straszy nas Pan sz. A póki co nadal sam…

  5
  10
 10. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

  Ja z Panem Radnym Pompą prowadzę merytoryczne pojedynki na Komisjach lub Sesjach,Zenon ty jesteś poliglotą to dlaczego mnie się uczepiłeś zwróć uwagę jak wypowiada się Burmistrz,Przewodnicząca Nowak i reszta Radnych,zobacz jaką polszczyzną oni operują jak czytają tekst maszynopisu gdzie czasami mam wrażenie że mają przed sobą receptę lekarską i ciężko jest odczytać kaligrafię lekarską.Zenonie bardzo mi się nie podoba że poruszane są w komentarzach dzieci,małżonkowie itp. ale to już dotyczy osób ,które dokonują te wpisy—-większość z nich kształciła i wychowywała właśnie Radna Stanisława Nowak i to są owoce jej wieloletniej pracy pedagogicznej——cicho i za drzwi albo do kąta——.Zenonie zapraszam cię na Sesję lub Komisje to pomożesz nam wszystkim jak mówić,jak się zachowywać i będziesz naszym nauczycielem. Zenonie zapoznaj się z regulaminem głosowania bo najwidoczniej nie rozumiesz regulaminu.

  8
  2
 11. Kazimierz pisze:

  Dla mnie ten człowiek jest śmieciem ,bo nie sprostował tego

  6
  2
 12. bruno pisze:

  Popraw tu sobie moherowy berecik strzel przelew do Torunia pochyl się przed obrazkiem waszego idola antoniego a spewniscia ujdzie z ciebie troche tej nienawiści do ludzi .

  3
  10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *