zachmurzenie duże
14°
13°
środa
Reklama
Oceń radnego: Radosz najgorsza!
04 sierpnia 2019 r. | 11:36
2

762 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorsza okazała się Monika Radosz.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Radosz najgorsza!”

 1. kazik pisze:

  na reszcie ktoś nieoczekiwany jest najgorszy ładna kobieta to na nią zagłosujcie żeby nie była najgorsza dawno nie było Alka chyba porwali mu rower bo go dawno nie widziałem a przydałby się na tej stronie dajcie mu jedynkę pozdrawiam

  8
  11
 2. Różanypan pisze:

  Ona jest ładna? Najbrzydsza w gminie. To już nefretete jest ładniejsza. A ta to Lizodup burmistrza.

  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *