bezchmurnie
20°
18°
niedziela
Reklama
Oceń radnego: Radosz najgorsza!
23 września 2018 r. | 13:28
10

1839 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Mirosław Jaskólski. Najgorsza okazała się Monika Radosz.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.10 odpowiedzi na “Oceń radnego: Radosz najgorsza!”

 1. Marcin Labocha pisze:

  I nadal nic nie robi.

  19
  4
 2. KAPSEL pisze:

  Panie Marcinie jak nic nie robi a musi coś robić bo jej ciągle w szkole nie ma i te klasy co ona uczy to cały czas mają zastępstwa i już uczniowie nie są zdolni wskazać na okazaniu która to jest ich nauczycielka języka polskiego radna Monika Radosz .

  22
  6
 3. Nie głosuj na Podlejskiego pisze:

  Bo te uprzywilejowane przydupasy tak się w tej gminie mają dobrze, wiadomo dzięki komu i czemu. Nie ona jedna ma takie przywileje !

  25
  6
 4. Wyborca cztery pisze:

  Nie głosuj na tego mściwego-ignoranta wyborców ! To jest złośliwy człowiek z powodu swoich kompleksów zadaje się z takmi ludźmi ,którzy muszą go cały czas dowartościować,połechtać jego ego !

  19
  4
 5. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk" pisze:

  Oj jak ta Pani się zdenerwuje to zmieni obecną strefę buforową odnośnie teraz uchwały Radnych z Rady Miejskiej w Żarkach z 10 metrów do 10 kilometrów w miejscach publicznych,Kościołach,Szkołach ,Przedszkolach i będziemy tylko mogli spożywać i kupować w ościennych miejscowościach ! ??????? To chyba była ustawka to głosowanie i prowokacja odnośnie Komisji do Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Gminie Żarki gdzie ta Pani Monika jest Przewodniczącą w/w Komisji.

  15
  3
 6. Kolega pisze:

  A ten co najwiecej pije ,on nie będzie miał problemu z napojami wyskokowymi – bo to jemu wszyscy stawiają bo wiedzą ,że jest uzależniony ,wiadomo o kim piszę W tej gminie są równi i równiejsi !

  21
  3
 7. Ignorancia pisze:

  Głosujmy na każdego ,byle nie tą OBECNĄ SZUjĘ

  17
  4
 8. Nie Podlejski pisze:

  No wiadomo -obecnego burmistrza

  14
  4
 9. Nie Podlejski pisze:

  A temu Cieciowi -interwencji to -do lamusa – wstyd i hańba takim prostaków ma obecny burmistrz -doradcę -przewodniczący -wstyd i hańba dla URZĘDU MIASTA I GMNY Żarki

  18
  5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *