zachmurzenie duże
14°
13°
środa
Reklama
Oceń radnego: Rarok najgorszy
17 listopada 2019 r. | 11:47
10

1269 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorszy okazał się Łukasz Rarok.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.10 odpowiedzi na “Oceń radnego: Rarok najgorszy”

 1. Wysoka lelowska pisze:

  i słusznie!!! zrobił wszystko żeby wygrać! A po co? Żeby zapewnić sobie wejścia do załatwienia tylko i wyłącznie swoich spraw , ludzie nie interesują go w ogóle , liczy się tylko kasa a reszta to kmiotki MATERIALISTA!!!! WSTYD ale się jeszcze przewiezie!!!

  19
  1
 2. WYborca pisze:

  Nie zgadzam się z tytułem Redaktorze ! wg mnie mieszkańca czy nie powinien tytuł tak wyglądać ?:Oceń radnego :Rarok NAJSPRYTNIEJSZY ?

  14
  2
 3. LEŚNIOWSKA pisze:

  CZYŚCICIEL KAMIENIC OD LUDZI CHORYCH BEZ RODZINY I WSPARCIA

  14
  0
 4. bruno pisze:

  zgadzam sie zaden z niego radny !!!!!!!totalna pomyłka mieszkanców w wyborach

  14
  0
  • Strażak pisze:

   Bruno totalna pomyłka to nie tylko przy wyborze tego kandydata , to nie wyborcy się pomylili ,to burmistrz tych radnych sobie wybiera a cały sztab ludzi pracował nad tym aby oni zostali radnymi . Przecież o tym wszyscy wiedzę

   11
   1
 5. JAbol pisze:

  bruno wczoraj byłeś z nami wiwat bruno

  8
  1
 6. lolek pisze:

  o co chodzi z tymi kamienicami?Wyłudził i wyrzucił na bruk?

  10
  1
  • Tadzio pisze:

   Może to chodzi o szkole bo tam mieszkają wszyscy przydupasy burmistrza i wice burmistrza oraz mopsu a to jedna klika a najbardziej panoszy sie i chodzi żona brata przyrodniego wice burmistrza która doji kasę z każdej strony i tacy ludzie nie będą głosować na radnego a reszta to jak nie robi w gminie to sprząta w mops ie każdy bierze z gminy ile się da porażka.

   13
   0
 7. Red pisze:

  jabol A o co chodzi z tym bruno?

  7
  1
 8. KAROLINA pisze:

  KAROLINA POZDRAWIA bruna

  8
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *