pochmurnie
27°
24°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Skrzypiciel najgorszy!
05 sierpnia 2018 r. | 11:25
4

1894 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. głosowanie wygrał Mirosław Jaskólski. Najgorszy okazał się Włodzimierz Skrzypiciel.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Skrzypiciel najgorszy!”

 1. Młody pisze:

  Pan Skrzypiciel to powinien nadal zostać sołtysem ,do tego się nadawał i funkcje swoją sprawował należycie .Radny to wyższa półka niż sołtys . Niestety w roli radnego się nie sprawdził .

  22
  6
  • Marcin Labocha pisze:

   Jako radny nic nie robi. Nic!

   19
   9
   • Więcławski pisze:

    No cóż…. po prostu … jeden z 15-tu.Dlaczego ma się wyróżniać ? No oczywiście poza Mirosławem J. i Pawłem L. ! Ci to co innego :pierwszy wygrywa wszystkie plebiscyty na najlepszego,drugi targa z budżetu ile się da.nawet biesiadną altanę zrobił przy Krzyżu we wsi.

    22
    4
   • Werty pisze:

    A co ma robić oni wszyscy tylko łapki w górę i podpis pod dietą kasa się liczy

    16
    6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *