zachmurzenie duże
14°
13°
środa
Reklama
Oceń radnego: Stanisława Nowak najgorsza!
20 maja 2018 r. | 11:53
28

2688 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. głosowanie wygrał Mirosław Jaskólski. Najgorsza okazała się Stanisława Nowak.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.28 odpowiedzi na “Oceń radnego: Stanisława Nowak najgorsza!”

 1. Wyborca pisze:

  po co ją trzymać w radzie ? raz już ją odwołali z fotela może warto drugi raz ?

  19
  0
 2. Marcin Labocha pisze:

  Najwyższy czas przejść na emeryturę.

  19
  0
 3. Obywatel pisze:

  Ona ma emeryturę.

  14
  2
  • Rencista pisze:

   Chodzi o drugą emeryturę – radnej. Niech zostanie tylko na jednej, tej wypracowanej. Zawsze może być czynnikiem społecznym, doradczym, w wolnej chwili. Bez pobierania tak wysokiej diety.

   17
   0
 4. Anonim pisze:

  Powinna zostać sprawuje uczciwe rządy nie to co inni

  6
  17
  • Marcin Labocha pisze:

   Co w tym jest uczciwego?

   20
   0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Anonimie a jak Przewodnicząca Nowak w twoim przekonaniu sprawuje uczciwe rządy ? Nie dopuszcza na Sesjach mieszkańców do swobodnej i merytorycznych rozmów w ważnych sprawach i na zadawane pytania nie odpowiada tak zarówno słownie jak i pisemnie. Parę razy zamknęła Sesję mimo że były zadawane pytania.Nie stosuje się do Statutu i Regulaminu Gminy Żarki.Nie reaguje na zgłaszane uwagi i niedociągnięcia. Podsumowaniem tych wszystkich uwag jest to że Pani Nowak w 2012 roku została odwołana z funkcji Przewodniczącej RM Żarki za podobne zachowanie się wobec pełnionej funkcji.

   6
   3
 5. Obywatel pisze:

  Anonim-Nowak

  18
  0
 6. Niania pisze:

  Wybierzmy Nowakową na następną kadencję, bo się popłacze.

  9
  6
 7. Dariusz Szlęk pisze:

  Co do Pani Przewodniczącej Nowak to jestem zdania że powinna wziąść przykład i to co wydarzyło się w 2012 roku, to powinna sobie uzmysłowić że tak samo się zachowuje jak przed jej dymisją w 2012 roku.

  16
  3
 8. Reese pisze:

  Proszę nie prorokowac czas wszystko pokaże,a co pani Nowak wybrali ją wyborcy i na pewno zostanie wybrana nic wam nie pasuje ani człowiek wykształcony ani nie wykształcony czego chcecie.ja już wiem ponizyc, zbesztac, zbluzgac, równo z błotem nie kochani nie na tym

  życie polega my na tej ziemi nic nie mamy własnego ??myśmy są pielgrzymami po co te ubliżania ta nienawiść po co kochani a karma zawsze wraca. Pani Nowak osoba wykształcona źle pani Basia nie wykształcona i też źle jak można dogodzić. Tylko pani Basia to kobieta energiczna ma szacunek i kulturę. Nie ublizajac nikomu po co ta złość szanujmy się bo naprawdę parę godzin na tym świecie się żyje a RADNYM KAŻDY MOŻE ZOSTAĆ TO TYLKO WYBÓR MIESZKAŃCÓW ??POZDRAWIAM MIESZKAŃCÓW GM. ŻARKI.

  5
  14
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Reese czy ktoś zarzuca Pani Nowak wyksztalcenie ? Zupełnie o co innego tutaj chodzi. Wymień Reese co Pani Przewodnicząca Nowak zrobiła dla swoich mieszkańców jako RADNA ? Może sama zainteresowana udzieli na tym portalu odpowiedzi.Ja Panią Nowak znam tylko z prowadzenia Sesji gdzie od chwili nagrywania kamerą i upubliczniania to Pani Nowak wszystko robi żeby nie było otwartej i merytorycznej dyskusji i ja wtedy pytam po co ta Sesja i Komisje bez długich dyskusji i argumentów ? Do tej pory jak nie było kamery to Sesje trwały do 1 godziny czasu a Komisje to z reguły do pół godziny——maraton szybkiego czytania i głosowania. Ja 29 stycznia 2015 roku zadałem pytanie Pani Przewodniczącej RM Nowak kiedy Radni otrzymali i zapoznali się z materiałami sesyjnymi i okazało się że dostali Radni te materiały tego samego dnia 8.55 a Sesja rozpoczynała się o 9.00 Jest to karygodne i złe reprezentowanie mieszkańców/wyborców i przewodniczenie w Radzie.

   8
   1
 9. Niania pisze:

  ” my na tej ziemi nic nie mamy własnego ??myśmy są pielgrzymami” skoro w to wierzysz to zlikwidujmy diety przecież one nic nie znaczą. Nie udawaj pożytecznej idiotki.

  12
  2
  • Rencista pisze:

   O zmniejszenie diet zabiegał już radny Jaskólski, ale zostało to zignorowane przez 12 radnych. Przecież oni poszli do rady spłacać swoje prywatne długi i kredyty wiec jak mogli zgodzić się na obniżenie. Może teraz przed wyborami zaproponować aby radni, jak kiedyś za posiedzenie na sesji czy komisji dostali obiad a nie 1260 zł. Dorabiać mogą przecież gdzie indziej a nie w pracy społecznej.

   10
   4
   • emeryt pisze:

    Obiadu my nie dostawali : w przewie sesji były kanapki najczęściej z salcesonem i cienka herbatka/z jednej torebki parzyli 5 szklanek/. Obowiazujące wówczas przepisy nie przewidywały diet dla radnych.

    16
    0
   • Elektra pisze:

    Radny Jaskólski zabiegał o obniżenie diet ? Spłacanie prywatnych długów i kredytów ? skąd Rencisto masz taką wiedzę ? No chyba,że ziazia w główkę ?ale proponuj,proponuj może wesprze cie radny J. o ile będzie obecny .

    7
    7
    • Rencista pisze:

     Chyba Elektra źle przeczytałaś mojego posta. Radny Jaskólski wnioskował o obniżenie diet radnych do 400 zł (obejrzyj transmisję z sesji lub poczytaj interpelację). 12 radnych było przeciwnych, część z nich mówiła, że ma kredyty do spłacania. Ta ziazia to jednak chyba u ciebie. Ja nie muszę o nic zabiegać, mam dobrą rentę i mogę się przyglądac

     11
     5
 10. Obywatel pisze:

  Nowy program kandydatów-idziemy do Rady bez diet.

  12
  3
 11. Kation pisze:

  Los Angeles zaledwie 15 radnych i 3,9 mln mieszkańców. Funkcja społeczna

  W Żarkach 15 radnych i 8 tys mieszkańców. Funkcja za 400$ plus komisje.

  Nie miejmy pretensji do radnych o bezczynność. Bo co Oni mają robić patrząc na to zestawienie.

  9
  3
 12. Kation pisze:

  PRZEPRASZAM w Los Angeles zaledwie 50, a nie jak podałem wyżej 15 radnych i 3,9 mln mieszkańców.

  7
  2
 13. niezadowolona pisze:

  Prawda taka: w Żarkach 15 radnych na 8 tys mieszkańców, każdy inkasuje najmniej 1200 zł na miesiąc za udział w jednej sesji, na której raczej nie udziela się w dyskusji, tylko podnosi posłusznie łapkę za tym co mu się pod nosek podstawi, na komisjach jest podobnie, byle szybciej skończyć i do domu. I tak bez żadnej dyskusji zabrano dzieciom szkołę, teraz muszą cisnąć się w jednej, a będzie gorzej bo jeszcze 3 klasy dochodzą we wrześniu, to będą je wozić do tego “niepotrzebnego budynku” na w-f i jeszcze ósme klasy też. Brawo radni! Na naszych dzieciach zaoszczędziliście! My na dzieciach nie chcemy oszczędzać! Który z was konsultował się w tej sprawie ze swoimi mieszkańcami? Czy ktoś z was odpowie na nasze zarzuty?

  9
  5
 14. Obywatel pisze:

  Wybierzemy Nowakową na Burmistrza a zacznie się burza.

  6
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *