bezchmurnie
16°
14°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Świerdza najgorszy!
21 lipca 2019 r. | 17:58
2

1019 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorszy okazał się Henryk Świerdza.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Świerdza najgorszy!”

 1. Rudy reks pisze:

  Kochani dajcie mu piątkę bo nie można na niego patrzeć na ten wizerunek wygląda jak Brerzniew postarajcie się żeby go nie wystawiać na ten portal bo nas zniechęca wchodzić na ten profil proszę dajcie 5 zlitujcie się błagam pa

  4
  0
 2. unik pisze:

  Reks jak ci szkoda to postaw wótkę to zagłosujemy i napewno będzie jak P . MASLANKIEWICZ najlepszy radny

  3
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *