zachmurzenie duże
19°
18°
czwartek
Reklama
Oceń radnego: Świerdza najgorszy!
18 sierpnia 2019 r. | 11:39
2

1142 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorszy okazał się Henryk Świerdza.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Świerdza najgorszy!”

 1. Stalin pisze:

  Za co on ma taką pokutę że tak często wygrywa

  13
  2
 2. kazik pisze:

  Pokuta na którą cierpi Świerdza to jest lekceważenie wyborców niech się weżmie za pomaganie mieszkańcom a nie swoim biznesem proszę się nie dziwić że jest najgorszy w losowaniu ludzie wszystko widzą pozdrawiam

  15
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *