bezchmurnie
17°
15°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Świerdza najgorszy!
25 sierpnia 2019 r. | 11:41
2

1018 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorszy okazał się Henryk Świerdza.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Świerdza najgorszy!”

 1. rankomat pisze:

  Świerdza jest jak Ziobro.Temu panu już dziękujemy

  7
  4
 2. Aga pisze:

  Im bardziej głupszy i tukowały ze wskazaniem na jełopa radny w radzie miasta żydowskiego tym lepszy kolega dla POdlejskiego.

  Nowa odsłona nie publikowanych bajek
  Krasickiego

  6
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *