zachmurzenie duże
14°
13°
środa
Reklama
Oceń radnego: Świerdza najgorszy!
08 września 2019 r. | 12:16
4

1131 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorszy okazał się Henryk Świerdza.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Świerdza najgorszy!”

 1. Rudy reks pisze:

  znów ten Lenin chyba wszyscy go mają dość jak go widzą mieszkańcy tak go piszą jak był chamski tak pozostał czemu on przecież są gorsi od niego a jednak wychodzą na całość pozdrawiam

  14
  3
 2. kazia pisze:

  JAK GO NIE LUBISZ TO NIE PATRZ JEST DOBRY DLA BURMISZCZA I TO SIĘ LICZY A RESZTA W DUPIE MA PRACE O KTÓREJ NIE JEDEN MORZE POMARZYĆ A TY REKS JESTEŚ ZAZDROSNY I MASZ URAZ DO NIEGO MUSISZ SIĘ PRZYZWYCZAIĆ DO TEGO WIZERUNKU BO BĘDZIE GOŚĆIŁ CZĘSTO

  8
  5
 3. ASIA pisze:

  No Kaziu u Ciebie z ortografią na bakier!!!!!!Widocznie do szkoły było pod górkę,Błąd na błędzie, wstyd pisać a co dopiero oceniać kogoś.

  11
  2
 4. Norek pisze:

  To Świerdza znowu poprowadzi świetne posiedzenie komisji.Trochę pobełkocze pod nosem , wargami przykrytmi wachalem i dniówka w SZAMBOCENTRUM zleci a Podlejski za nią oczywiście zapłaci.
  16 września o 12.00 Świerdza będzie przewodniczył posiedzeniu komisji.
  Lania wody ciąg dalszy.

  9
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *