zachmurzenie umiarkowane
20°
19°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Świerdza najgorszy!
30 września 2018 r. | 16:58
11

1475 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Mirosław Jaskólski. Najgorszy okazał się Henryk Świerdza.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.11 odpowiedzi na “Oceń radnego: Świerdza najgorszy!”

 1. Marcin Labocha pisze:

  I bardzo dobrze!

  17
  4
 2. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk" pisze:

  Z całym szacunkiem Panie Radny Rady Miejskiej w Żarkach Henryku Świerdza sołectwa Przybynów i Ostrów ale nie chcę mieć takiego ego Pan Radnego,który mnie chce za wszelką cenę usunąć,wyprosić ,wyrzucić z zebrania wiejskiego ,które odbyło się ostatnio w Przybynowie !!!
  Czego Pan się obawia i co ma Pan do ukrycia że przeszkadza Panu kamera i dziennikarze.
  Skoro Pan jest Radnym a więc osobą publiczną to powinien Pan nie mieć problemu i kompleksu z mediami a co gorsza Pan w ogóle nie zna prawa i zachowanie Pana przed kamerą jest żenujące a wręcz Pan zachowuje się jakby Pan wyskoczył z jaskini.
  W Polsce mamy demokrację i samorządność i niech Pan w tym kierunku pobierze nauki skoro pełni Pan funkcję Radnego ???
  Nie zna Pan statutu ani regulaminu Rady Miejskiej w Żarkach i również sołectwa Przybynów i Ostrów albo co gorsza po przeczytaniu Pan nie zrozumiał zapisów w nich zawartych ???
  Pan Pamięta że jestem właścicielem dwóch działek w Przybynowie i jednej w Ostrowie !!!
  I prośba do Pana Radnego Świerdzy aby Pan nie spał na spotkaniach a jeśli Pan jest tym wszystkim zmęczony to proszę odejść dla własnego dobra i dać szansę nowej zmianie. Jeśli Pan wystartuje to Pan sobie zdaje sprawę że mnie Pan ma przez pięć lat w zupełnej kontrze i do tej pory nie chciałem zaszkodzić ale chyba zmienię zdanie bo Pan wystartował na Radnego.

  17
  4
 3. bruno pisze:

  Masz działki w Przybynowie hahahaha Ostrowie hahaha ?

  2
  11
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk" pisze:

   Bruno czy mam ci podać numery ewidencyjne i numery obrębów działek czy numery KW ???
   Bruno oczywiście nie mam takiej ilości działek przekształconych z rolnych lub nieużytków na działki z pozwoleniem na budowę jak Pan Burmistrz Klemens Podlejski.

   11
   2
   • Pbruno pisze:

    Działki na których ty widniejesz jako właściciel na papierze ?!!!!

    2
    6
    • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk’ pisze:

     Pbruno zapytaj Burmistrza Klemensa Podlejskiego jak to się robi w „białych kołnierzykach” w przypadku gdzie trzeba prawo ominąć !!!
     Pbruno wiem że masz dostęp w magistracie żareckim do wglądu do zasobów właścicieli działek ale wiesz ja trochę w życiu przeżyłem to raczej orientuję co i jak ???

     7
     4
     • Pbruno pisze:

      Jako daostep haha już pisałem Ci że z magistrem mam tyle wspólnego co co niektórzy z piwem bezalkocholowym ?

      1
      2
     • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk’ pisze:

      Pbruno a czy wiesz że w Gminie Niegowa na ostatniej Sesji odrzucili uchwałę o Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego Terenu i teraz nie wiadomo co się będzie działo z działkami w OGORZELNIKU ???

      4
      0
     • Pbruno pisze:

      Wiesz nie wiem mało mnie to obchodzi bo dzialek tam nie mam ?

      0
      1
 4. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk" pisze:

  Panie Radny Świerdza co z wywozem składowiska materiałów niebezpiecznych,śmieci,odpadów,azbestu zlokalizowanych przy Cmentarzu w Przybynowie bo samo zagrodzenie wjazdu na to nielegalne składowisko nie załatwia rozwiązania problemu dzikiego wysypiska pod pańskim nosem.

  13
  3
 5. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk’ pisze:

  Panie Radny Świerdza mam jeszcze do Pana pytanie odnośnie zdewastowania budynku po byłym Ośrodku Zdrowia w Przybynowie.
  Jak Pan jako Radny dopuścił do takiego niszczenia i dewastacji dobra wspólnego mieszkańców ???
  Za co Pan pobiera dietę ???
  Ta dieta to za co ???
  Jak nie ma kamery i dziennikarza to robicie Sesję w ciągu 45 minut bo Przewodnicząca to nauczyciel z zawodu i wykształcenia i to jest u niej syndrom godziny lekcyjnej.
  A Komisje robicie w ciągu 15 minut jak nie ma mediów czyli przysłowiowa przerwa na papierosa i w ciągu 1 godziny odwalacie 2 Komisje.
  Jesteście PARTACZE a nie radni tej rady miejskiej i zniszczyliście samorządność w Żarkach za wyjątkiem Radnego Mirosława Jaskólskiego.

  11
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *