pochmurnie
27°
24°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Świerdza najgorszy!
03 marca 2019 r. | 12:26
5

1558 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorszy okazał się Henryk Świerdza.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Świerdza najgorszy!”

 1. Marcin Labocha pisze:

  Heniu za co?

  31
  3
 2. BOGDAN pisze:

  no nasz kolega slabo sie staro zamiazt jakom impreze zrobic to nic to my ty za darmo na sucho glosu nie domy

  28
  3
 3. zyzio pisze:

  Pan Henio wyrasta na lidera najgorszych radnych tak w tej jak i poprzedniej kadencji. Ale on sobie z tego nic nie będzie robił. Domy postawił i je wykończy, fuchy nadal będzie odstawiał, szamba na privat będzie opróżniał i niemałą kasę za nic nierobienie zgarniał. Ale mam nadzieję trafi kosa na kamień. W tym tygodniu zapowiada się, że znowu będzie najgorszy. No miszcz, po prostu miszcz !!!

  25
  3
 4. Kłoledzy z OSTROWA pisze:

  heniu my jusz glosujemy nie bedziesz jusz nigdy najgorrzy
  sprawdzolem kuleguw dobrze kukali na 5 tecke

  7
  3
 5. Lutka pisze:

  Hyniu ty wiysz ze reka reke myje po trupach a do cylu a co tam ciymnota nima sie kim przejmowac

  6
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *