bezchmurnie
16°
14°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Świerdza najgorszy!
31 marca 2019 r. | 11:01
7

1231 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorszy okazał się Henryk Świerdza.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.7 odpowiedzi na “Oceń radnego: Świerdza najgorszy!”

 1. przyjaciel pisze:

  Czoper od lat jest najgorszy radny i ma wszystkich i wszystko w czterech literach .Już ludzie wszystko na jego temat napisali wiec nie ma sensu się powielać. Panie Admin daj pan jakieś inne zdjecie,byle co bo na tą gębę to patrzeć się ni da

  21
  3
 2. KŁOLEGA pisze:

  HYNIEK SKLEP CZYNNY TO TY NOS JUSZ NIE ZNOSZ CO TY KOLEGO PODJEDZ DOLADUJ FONY I GLOSOJEMY
  BO TO WSTYT ZES ZNOW OSTATNI I NAIGORSZY A TY JESTES SWOJ CHLOP CZEKOMY

  16
  3
 3. kolega dwa pisze:

  Hyniek tylko zabież swojego giermka bo u niego też cienko coś

  15
  3
 4. Rudy reks pisze:

  HENIEK CO BRAKLO PALIWA I SIE KOMORKI ZACIELY UPAL TROCHE BINBRU JAK NIE MARZ KASY ALE DOSTALES DIETE TO KUP SKRZYNKE BEDZIESZ NAJLEPSZY CHOC JESTES GUWNO WART JAKO RADNY A TAGRZE RESZTA TAKA SAMA TYLKO WSZYSTKO KRECI SIE WKOLO BURMISZCZA I JEST IM WESOLO I KASE TRZEPIA NAWED RADNA SULISZOWIC POCIAGNELA ZA SOBA SWOJEGO MERZA ZA SOLTYSA I JEST SUPER ODPOWIEDNI CZLOWIEK NA SWOIM MIEJSCU POZDRAWIAM CALA EKIPE I DZIEKUJE ZA ZARKI PL

  21
  3
 5. SZCZYPIOR pisze:

  A to ta radna z Suliszowic to za 1 zamachem podwójna póle zgoli
  i za 1 zamachem paliwo przepali

  12
  2
 6. Lutka pisze:

  Cala ta armia burmistrza oprucz P. Maslankiewicza to przyklepac,dietke pobrac i niech sie dzieje wola Twoja Panie.

  13
  4
 7. Ostrowianin pisze:

  Jak będą następne wybory to postawi, szkoda, że wybory nie są co miesiąc.

  16
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *