zachmurzenie duże
16°
14°
środa
Reklama
Oceń radnego: Świerdza najgorszy!
14 kwietnia 2019 r. | 19:21
4

1045 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorszy okazał się Henryk Świerdza.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Świerdza najgorszy!”

 1. Rudy reks pisze:

  Bardzo prosze zaglosujcie na profesora Swierdze bo nie moge patrzec jak on cierpi ze jest najgorszy ani binberek nie pomorze a sa gorsi od niego a on juz trzeci raz najgorszy Henio niech cala rodzina zaglllllllosuje na ciebie POZDRAWIAM REDAKTORA I DARKA

  17
  4
 2. Wyborca Żarki pisze:

  Znowu ten burak na tapecie ?

  15
  0
 3. Mandat dać godnemu pisze:

  Mieszkańcom potrzeba RADNEGO człowieka dbającego o rozwój swego okręgu.
  Gościu dobrze wie że sie do tego nie nadaje.

  5
  0
 4. posprzątać pisze:

  Panowie radni ulica Kręta w Przybynowie kolo sklepu tablicy gminnej i dalej na dół chwasty i ine dziadostwo
  Tam trzeba posprzątać.
  Przyjeżdzamy do kościola a obok parkingu taki widok.

  4
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *