zachmurzenie duże
14°
13°
środa
Reklama
Oceń radnego: Świerdza najgorszy!
05 maja 2019 r. | 11:16
12

1074 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorszy okazał się Henryk Świerdza.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.12 odpowiedzi na “Oceń radnego: Świerdza najgorszy!”

 1. Strażak pisze:

  Jako radny w tej i poprzednich kadencjach nie jest lubiany ,szanowany za to że cwaniak który tylko do siebie zagarnia ile się da

  26
  0
  • Remonty pisze:

   Temu dupkowi trzeba podpowiadać żeby przeforsował u burmistrza co jest normą ,ale i tak burmistrz rządzi i koło się zamyka /każdy radny jest bezradny ??

   12
   0
 2. kolega pisze:

  WOW znowu ten burak cukrowy na tapecie

  22
  0
 3. Szczery pisze:

  Zróbcie mu jakieś inne zdjęcie żeby nie przypominał Stalina , może z boku z tyłu

  16
  2
 4. Rudy reks pisze:

  A co tego stalina tak nie lubia cheba aparatura sie popsula i nie pedzi bimbru to nie glosuja na niego kolego zaczni dzialac bo cie jeszcze podadza do dymisji i zabiora ci diete wtedy bedziesz dzialal nie tylko dla siebie zajmiesz sie potrzebami mieszkancow zrub cos rzebys nie byl najgorszy bo to nudne pozdrawiam slabo dzialajacych radnych bo nie widac rzebyscie cos zrobili chocby oczyszcic swiat ze smieci to bylby dobry uczynek morzna dobrac soltysow i osiedlowych bo tez biora kase to niech sprzataja

  15
  1
 5. Ustawa pisze:

  Przecież Radni nie sprzątają ,wystarczy że uchwałą odpowiednią przyklepią decyzję co do wywozu śmieci z pod każdej posesji w każdych ilościach oczywiście poza budowlanymi gdzie Gmina powinna umożliwić podstawienie kontenera takiego za ustaloną kwotę na czas remontu danego mieszkańca

  16
  2
 6. Remonty pisze:

  I gdzie to wywieś i oto jest pytanie do Burmistrza i do rady ?

  11
  2
 7. Strażak pisze:

  Trzeba to wymusić na burmistrzu

  12
  1
 8. Strażak pisze:

  Albo na tym dupku z Przybynowa

  11
  1
 9. Strażak pisze:

  Tam jest dwóch dupkow w Przybynowie

  14
  1
 10. Lutka pisze:

  Jeden to tylko lapka do gory a drugi idzie na calosc ma w d…. e wszystkich,pozatym zero inteligencj i zero szacunku dla nas wyborcow.

  7
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *