bezchmurnie
16°
14°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Świerdza najgorszy!
07 lipca 2019 r. | 10:22
4

867 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorszy okazał się Henryk Świerdza.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Świerdza najgorszy!”

 1. Norek pisze:

  Heniek ty brudną robotę odwalasz a taką niską punktację masz

  12
  0
 2. Rudy reks pisze:

  Świerdza proszę żebyś zeszedł już ze sceny bo nie mogę patrzeć na to zdięcie maszkarada czemu inni nie są najgorsi czy są lepszymi radnymi bo na nich głosują całe rodziny a ciebie opuscili bo sprzedali komórki za piwo i zawsze będziesz gorszy

  12
  0
 3. Lutka pisze:

  Rudy reksie dobrze mowisz, ale on honoru niema po trupach a do celu tak jak powiedzial 5 lat to wytrzyma i zdazy siebie i dzieci ustawic,

  10
  0
 4. Ignacy pisze:

  Świni od okryta nie odpędzisz

  11
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *