pochmurnie
23°
20°
niedziela
Reklama
Oceń radnego: Świerdza ponownie najgorszy!
27 stycznia 2019 r. | 13:23
16

1895 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorszy okazał się Henryk Świerdza.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.16 odpowiedzi na “Oceń radnego: Świerdza ponownie najgorszy!”

 1. Xxxx pisze:

  Gązka weź młotka I udeż się w ten pusty łeb. Co cheese to be tej chorej stronce robisz dziadu Jaden. SYNU MARNOTRAWNY ?????

  6
  20
  • MARUDA pisze:

   Skąd u ciebie tyle mowy nienawiści ? Pan burmistrz Podlejski i wiceprzewodnicząca Stanisława Nowak mówili o zaprzestaniu stosowania mowy nienawści i wyrazili chęć dialogu, rozmowy i zgłaszaniu wszelkich spraw podczas rozmów. Udaj się do redakcji i porozmawiaj z Gąsiorskim a nie podżegaj do tego żeby młotkiem uciszyć Gąsiorskiego bo są to czyny zabronione i przy dokonywaniu takich wpisów to może wpaść ci na chatę CBŚP i już więcej nigdy nikogo nie będziesz od dziada wyzywał i używał niemoralnych epitetów. Nie powołuj sie na historię syna marnotrawnego bo niewłaściwe porównania robisz. Widać że jak do kościoła na mszę św. uczęszczasz to śpisz bo chociaż tą przypowieść był rozumiał.

   20
   2
 2. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk* pisze:

  Pan Heniek jest w ścisłej czołówce i wygrywa wszystkie cotygodniowe premie i z pewnością będzie walczył w finale na najgorszego radnego w 2019 roku jak i nieudacznego Przewodniczącego Komisji Gospodarki i Mienia w Żarkach. Pan Heniek jest rozpoznawalną osobą na FB i też powalczy o tytuł “złote powiedzenia” i “złote przejęzyczenia”. Pan Heniek jest the best of the city Żarki.

  17
  4
  • bruno pisze:

   dario nie bądz jak dario bądz cool jak pan Heniek 🙂

   2
   15
   • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk* pisze:

    Ja mam być pasożytem Gminy Żarki i okradać mieszkańców naszej gminy? Nie przystoi mi takie cwaniakowanie jak w wykonaniu pana Heńka! Mieszkańcy płaca za duże rachunki za wodę i za ścieki a ich się okrada bo lenie Radni udają że pracują w ZUK a raczej szlajają się po Urzędzie Miasta i Gminy w Żarkach niż przebywają w zakładzie pracy podległym burmistrzowi MiG w Żarkach.

    15
    3
 3. Leokadia pisze:

  Panie Hyńku co to sie dzieje że pan taki dobry człowiek a tutaj piszą że pan jest najgorszy.Nie wiewm co mam powiedzieć panie Hyńku przecież pan jest osobą numer 3 w tej gmie zaraz po burmistrzu

  10
  4
 4. Kasa Fiskalna pisze:

  Pan Świerdza to musi być nietykalny jak on jeżdżąc służbową beczką od szamb to potrafi stać tym zestawem pod domem nawet ze 3 godziny w czasie dniówki.Od dłuższego czasu się temu przyglądam gdzie Świerdza ciągnąć szambo u Sieczki w Zaborzu jak wraca do Żarek beczką notorycznie stoi tym zestawem pod swoim domem w Przybynowie przez większość dnia pracy

  16
  1
 5. Podwładny pisze:

  Kierownik udaje albo jest ślepy i nie widzi co się dzieje tak samo jak szef szefów na to spogląda i nie widzi patologi.

  16
  1
 6. PRZECHODZIEŃ pisze:

  NAWIĄZUJĄC DO WCZEŚNIEJSZYCH WPISÓW DOTYCZĄCYCH TEGO PANA TO DZIŚ BĘDĄC W URZĘDZIE POCZTOWYM WPADŁEM NA DRUGIEGO PANA – KOLEGĘ TEGO Z ARTYKUŁU KTÓRY W GODZINACH PRACY PRZED 15 BYŁ W URZĘDZIE GMINY ON PRACUJE W WODOCIĄGACH Labocha SIĘ NAZYWA CZY KTOŚ ODDBIJA IM KARTY WEJŚĆ I WYŚĆ Z PRACY I DO PRACY LUDZIE GDZIE MU ŻYJEMY KTO ICH PILNUJE

  11
  1
  • kolejkowy pisze:

   JA DZIS BYŁEM W WARZYWNIAKU I W KOLEJCE STAŁ SWIETY MIKOŁAJ A CZY ON NIE POWINIEN BYC W PRACY W LAPONI ???:)CZY KTOS ODBIJA MU TAM KARTY ???

   6
   8
 7. wydłużonyczs pisze:

  Czy Urząd Gm . w Żarkach dziś dłużej pracował bo jechałam o 16 i cały parking samochodów był może ktoś coś wie

  9
  1
 8. PRACUŚ pisze:

  Lizoduby czyli określona liczba radnych Podlejskiego zabarykadowała sie w urzędzie dziś po godzinie 15.30 a urząd czynny jest do tej właśnie godziny.Chyba będą strajkować i domagać się podwyżki diet.Protest się skończył jednak o 17.40

  6
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *