zachmurzenie duże
19°
18°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Wioletta Król najgorsza
09 stycznia 2022 r. | 10:28
7

1153 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorsza okazała się Wioletta Król.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.7 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wioletta Król najgorsza”

 1. Chlewnia pisze:

  Czy to ta pani Kot chce pogrzebu Szkoły Podstawowej w Jaworzniku?
  Czy coś ktoś wie lub orientuje się w temacie ?

  14
  2
  • Jaworznikowe pole pisze:

   Tej pani podziękujemy w najblizszych wyborach i nie tylko tej pani… Za szkołę choćby nawet koło założyła i z puszką chodzila jak nie wstyd kto to rozlicza? Nie ma dotacji na takie działalności?

   10
   2
 2. Kasia pisze:

  Gdzie tam , oj gdzie tam!
  Łazi to po Jaworznikui mówi że musi być radną bo za męża kredyty spłaco!@!

  10
  2
 3. Jaworznik pisze:

  A czy ta pani się coś na temat posiadłości burmistrza w Jaworzniku. Czy jak zwykle nic nie wie. Bo chodzi o szczuje, niech się wypowie.

  11
  2
 4. Budka z lodami pisze:

  Co ma biedna zrobić jak lody robi za Judaszowe Srebrniki
  A się tanio sprzedała

  5
  3
 5. Karp pisze:

  Widać, że w tej miejscowości ktoś chce podzielić mieszkańców, najwidoczniej ma w tym jakiś cel….

  3
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *