zachmurzenie duże
19°
18°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Wioletta Król najgorsza
22 maja 2022 r. | 09:40
3

1085 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorsza okazała się Wioletta Król.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wioletta Król najgorsza”

 1. Polbut pisze:

  Co tam chcecie o tej dziewczyny
  Jest spoko i dajcie jej spokój

  5
  3
 2. Tereska pisze:

  Najgorsza ale szkół nie chciała zamykać

  2
  1
 3. Jasko pisze:

  Klucze od remizy hasło na każdej sesji Komisji wstyd poprostu skończyło się biesiadowanie za pieniądze podatników powinno być od dawna że burmistrz używając umowy użyczenia powinien kontrolować co się dzieje Remiza była dla nielicznych a teraz skończyło się Brawo Burmistrzu

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *