zachmurzenie duże
11°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Wioletta Król najgorsza!
03 grudnia 2017 r. | 20:16
6

1475 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Mirosław Jaskólski. Najgorsza okazała się Wioletta Król.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.6 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wioletta Król najgorsza!”

 1. Wyborca pisze:

  zasłużyła zdecydowanie

  0
  0
 2. Julia pisze:

  Wszyscy Przewodniczący zasłużyli na swoje wyniki, widać to po kolejnych głosowaniach. Wysoka liczba głosujących a ich wynik-Mierny

  0
  0
 3. lolo pisze:

  A w tym tygodniu wszyscy funkcyjni i alkoholówka idą łeb w łeb – daleko, na szarym końcu. Wszyscy na to zasłużyli. Na wymianę też.

  0
  0
 4. Marcin Labocha pisze:

  Bo to najgorsi radni

  0
  0
 5. CIAMAJDA pisze:

  Tak jest panie Marcinie , jaką to trzeba być świnią żeby Radny nie był za Radnym i głosował wbrew własnej woli i kolegę poprostu wypierniczyć z wspólnych ław co tyle lat współpracowali razem ? Co za siłę ma to Czarne Paskudztwo Gargamel Jeden że Radnych potrafił skłucić między sobą ? Ten Gargamel działa jak Prezes ale Gargamel to nie wiem czy zdaje sobie sprawę że to Rada Gminy rządzi a nie Łysy Gargamel bo wystarczy że 8-miu Radnych powie łapać Gargamela i dawać go do Wieży Dobrej Wróżki i tak prawo pozwala na to żeby to przeprowadzić i wtedy naprzykład berło od Gargamela przekazać przejściowo ANDREW J. bo PAPA SMERF mówi że to gość jest co zaczął rozróżniać dobro a zło. SMERFY gadają że ANDREW nadaje się do CLEAN NEW ŻARKOLANDII.Dobrze że w WIOSCE SMERFOLANDII nie ma takiego hamstwa jakie jest u Gargamela , bo PAPA SMERF mówi że w takiej sytuacji to Smerfiątka po lesie by mu się rozbiegły i wtedy Klakier by je wyłapał.

  0
  0
 6. MARUDA pisze:

  Jak ja nie lubię Komisji bo kasy z tego nie ma a i pracodawca nie chce mi zapłacić za godziny nieobecności w pracy co spędzam na porąbanych Komisjach i tak naprawdę to w du..e mam te Komisje i najlepiej to internetowo głosowałabym . Trochę zawaliłam i mnie chyba Gargamel zastrzeli bo nie byłam na budżecie i nie było głosu na tak,to on mi tego tego teraz niezapomni.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *