zachmurzenie duże
11°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Wioletta Król najgorsza!
18 lutego 2018 r. | 12:26
6

2040 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Mirosław Jaskólski. Najgorsza okazała się Wioletta Król.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.6 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wioletta Król najgorsza!”

 1. Marcin Labocha pisze:

  Czas na zmiany!

  0
  0
 2. Wyborca pisze:

  to są skutki nicnierobienia

  0
  0
 3. Anna pisze:

  Ta pani Wice przewodnicząca to już punkty zbierała w Urzędzie Miasta i Gminy Żarki współpracując z Gminą jako pracownik firmy SANIKO przed wyborami na Radnych .Jej praca polegała

  0
  0
 4. Anna pisze:

  Referent do spraw rozliczeń,usług i sprzedaży .Do 31 pażdziernika 2015 pracowała w SANIKO . Firma ta do dzisiaj świadczy usługi na rzecz Gminy. Czy to nie jest jednoznaczne ze burmistrz juź wcześniej przed wyborami wybrał sobie większość Radnych

  0
  0
 5. Anna pisze:

  Jeżeli pomyliłam daty ,ewentualnie coś nie tak to proszę mnie poprawić !

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *