bezchmurnie
17°
15°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Wioletta Król najgorsza!
01 kwietnia 2018 r. | 17:49
9

2379 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Mirosław Jaskólski. Najgorsza okazała się Wioletta Król.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.9 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wioletta Król najgorsza!”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Pani Wioletto Wesołych Świąt -Wszystkim z portalu również Wesołych spokojnych Šwiąt Wielkiej Nocy

  1
  1
 2. Mieszkaniec pisze:

  Panu JASKÓLSKIEMU – równieź Wesołych spokojnych Świat Wielkiej Nocy

  1
  1
 3. średnia krajowa pisze:

  W st1yczniu wynagrodzenia wzrosły o 7,1 proc. licząc rok do roku, a w lutym o 6,8 proc. Stąd w lutym średnie wynagrodzenie to 4 599 zł. Kiedy przekroczy granicę 5 tys. zł?Rynek pracy jest obecnie rynkiem pracownika. Liczba wolnych miejsc pracy rośnie, rośnie też presja na wzrost wynagrodzeń. – Poziom 5 tys. zł może zostać osiągnięty już w 2018 r., ale raczej pod koniec roku – mówi w rozmowie z MarketNews24 Grzegorz Sielewicz, główny ekonomista Coface w Regionie Europy Centralnej. – Wynagrodzenia będą przyśpieszać także w 2019 r.
  A budżetówka hihihi

  1
  2
  • mario pisze:

   Czy najgorsza radna tego tygodnia ma z tym coś wspólnego ? A może to od niej zależy ? Pewne jest tylko to, że od wielu tygodni plasuje się w końcowej trójce, m.in. z radnym Świerdzą.

   2
   1
  • kaczkadziwaczka pisze:

   A po budżetówce zaraz “pojadą” niedowartościowani i z problemami z ortografią…wszak Ci powinni “z powołania” czytaj “za darmochę” urabiać hihihi

   1
   2
 4. bruno pisze:

  Jak nic dostanie reprymendę od SZEFA. Teraz na te Wasze rankingi jest szczególnie wyczulony. Wszak już na jesien wybory !!!

  3
  1
 5. Wasz znajomy pisze:

  Średnia krajowa – czy ci się szare komurki przegrzały że piszesz takie brednie że 4500 zł to średnia w naszym rejonie chyba w budżetówce , oraz jak dodasz djete radnych do naszych pensji.

  2
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *