zachmurzenie umiarkowane
19°
17°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Wioletta Król najgorsza!
19 listopada 2017 r. | 19:46
9

1530 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Mirosław Jaskólski. Najgorszy okazała się Wioletta Król.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.9 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wioletta Król najgorsza!”

 1. Wyborca pisze:

  zasłużenie !!!!! ta baba nic nie robi !!!

  0
  0
 2. Alicja pisze:

  Ta baba już dawno powinna być najgorsza . To zarozumiała królewna ,której żle z oczu patrzy! A śladu jakości brak .

  0
  0
 3. Lolo pisze:

  Widać, że vice przewodniczący są na końcu. W tym tygodniu podobnie. To nie może być przypadek. Te funkcje nie są dla nich.

  0
  0
 4. brunobis pisze:

  Pani Wiolu, ktoś musiał być najgorszy w tym tygodniu, jestem pewien że to nic osobistego. Tym bardziej że ten kto wybierał nie ma pojęcia o lokalnej społeczności. Pozdrawiamy. Wszyscy karmiący trolla powinni się ujawnić i wystartować w wyborach, ciekawe ile by zebrali…

  0
  0
 5. Alicja pisze:

  Ale pani Wiola od początku rankingu jest na “czołowych” pozycjach, więc chyba cos w tym jest. W tym tygodniu też zajmuje przedostatnie, pewne miejsce. Dominuje, jej kolega, też vice przewodniczący. Kiedyś już “wygrywał” ten ranking kilkakrotnie. Nie tylko trolle tutaj piszą. A oceniać wolno każdemu.

  0
  0
 6. Mentalista pisze:

  Czyżby wg brunobisa stronę opanowały trolle ? To chyba niemożliwe. Czy tak znane osoby w Gminie Żarki nie potrafiły przekonać swoich wyborców i sympatyków do głosowania na siebie ? Wprawdzie to tylko zabawa, ale niesmak przegranej pozostaje i idzie w świat. A może swoimi działaniami na takie wyniki zasłużyli ?

  0
  0
 7. Marcin Labocha pisze:

  Za rok wybory i ciekawe co tym razem obieca ta królewna

  0
  0
 8. Gosc pisze:

  B ynajmniej Radna nie wstawia swoich czlonkow rodziny do pracy jak to robi byly radny !!Moze juz koniec z poufalaniem sie !!Robi duzo dla spolecznej ludnosci !!Brawo Pani Wiolu!!

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *