bezchmurnie
20°
18°
niedziela
Reklama
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie
07 lipca 2018 r. | 08:28
7

Na zlecenie Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych powstało Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” prowadzone przez Stowarzyszenie na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”.

Głównymi celami jakie przyświecają tej akcji jest pomoc osobom doznającym przemocy, jej świadkom oraz osobom poszukującym informacji na temat zjawiska przemocy w rodzinie i sposobów jej przeciwdziałania. W ramach prowadzenia Ogólnopolskiego Pogotowia ”Niebieska Linia” obsługa jest bezpłatna, całodobowa dla osób doznających przemocy i jej świadków. Dyżury pełnią konsultanci ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie - głownie psychologowie, pedagodzy oraz prawnicy na wydzielonych dyżurach prawnych.

Szczegóły znajdziecie na plakacie.7 odpowiedzi na “Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie”

 1. Marcin Labocha pisze:

  Czarny pan coś o tym wie.

  10
  1
 2. bruno pisze:

  Widzę ze dziś słońce i mleko 3% robią ci robotę ?

  1
  10
 3. Ktoś pisze:

  Ten artykuł do swego kolegi gąska? ???

  2
  11
 4. Ktoś pisze:

  Aż prawdopodobny Milczy ??????brawo wy ?

  1
  9
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

   Panie Ktoś niech Pan rozwinie swoją myśl do końca bo będzie Pan zniesmaczony tym co mógłby Pan Ktoś napisać na tym portalu tj.ośmieszyć i poniżyć ale tylko ukrywając się pod pseudonimem.

   9
   3
   • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

    ukaszku nie pisz już pod nickami bruno czy też Ktoś a pisz pod oryginalnym nickiem Sołtys Kotowice i tak będzie lepiej brzmiało .Nie masz już czego się ukrywać i kamuflować a oliwa zawsze na wierzch wypływa.

    4
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *