zachmurzenie duże
19°
18°
czwartek
Reklama
Ogromne pieniądze dla firmy Marcina Podlejskiego!
08 listopada 2017 r. | 10:40
26

Już teraz wiem, dlaczego Burmistrz Klemens Podlejski nie chce mi udostępnić wszystkich faktur firmy PPHU Polbut Marcin Podlejski. Ten żarecki producent obuwia, wykonuje dla gminy Żarki wiele usług. Od sprzątania, prac porządkowych, po transport. Dotarłem do rejestru z programu księgowego Urzędu Miasta i Gminy w Żarkach. Marcin Podlejski w samym tylko sierpniu i wrześniu 2017 roku, według udostępnionych mi danych, zarobił na gminie 21 830,40 zł.

To z pewnością nie wszystko, gdyż wszystkie faktury, które dla gminy wystawiła firma Polbut Marcin Podlejski, są przede mną ukrywane.

Niewielką część usług i rozliczeń z gminą możecie zobaczyć na grafikach poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI26 odpowiedzi na “Ogromne pieniądze dla firmy Marcina Podlejskiego!”

 1. Wyborca pisze:

  Klimek nawet kuzyna potrafi ustawić

  0
  0
 2. Staśka pisze:

  Wow,jak tak Super płatną pracę się załatwia? Też chciałabym tak intratną posadę dla mojego kuzyna załatwić !!!

  0
  0
 3. ŚLEPY pisze:

  bruna wež mi doradź jak żyć bo ofiara ze mnie jest i se w źyciu nie radzę . Załatw mi bruna przez Burmistrza POdlejskiego taką robotę na traktorek to nie będe za diabła marudził. Szanowna bruno ten traktor co jeździ Wiesiek Podlejski a wrzucili go ten traktorek na POLBUT Marcin Podlejski i jest na usługach UMiG Żarki to też załatwili na ten traktor dofinansowanie z PPJ z rozdania 2007-2013 i mówisz bruna że jestem nie zaradny a ta grupa GWA to co odpierdala za numery co ?

  0
  0
  • bruno pisze:

   no widocznie jestes nie zaradny a co do traktorka to ktos musi takie uslugi robic a ty skoro traktorka niemasz to z rowerem nie zaszalejesz wiedz w czym ten problem?

   0
   0
 4. RomekiAtomek pisze:

  Z tą ogromną kwotą to lekko przekoloryzowane, nie zmienia to faktu że to jest jawne skur….ństwo.

  0
  0
 5. Staśka pisze:

  Za sprzątanie,prace porządkowe 21 800,00 zł za dwa miesiącę!!! Jak się to ma do bardziej ambitnych prac w UŻMG?

  0
  0
 6. Staśka pisze:

  Sory w Urzędzie Gminy Żarki ?

  0
  0
 7. Mieszkaniec Marek pisze:

  Sami mieszkańcy tego grajdołka zwanego Żarkami jesteśmy sobie winni że rodzina POdlejskich r…….. ( tu powinienem wpisać słowo nie cenzuralne) wszystkich w d………… ( kolejne nie cenzuralne). Wszyscy ale to wszyscy mieszkańcy wiedzą że coś jest nie hallo w Urzędzie. Wiesiu wywoził traktorkiem śmieci nie zabrane przez firmę Strach i nikt nie protestował że robi to na koszt gminy a i powszechną wiedzą było kto wystawia na to fakturę. Sprzątanie placu targowego, ileż to razy na oficjalnym profilu UMIG Żarki był poruszany temat że wstyd iść z gośćmi na drugi dzień po targu na spacer do muzeum bo na Placu Targowym walają się odpady nie zabrane. Kto poszedł z tym do POdlejskiego do Urzędu ? Ileż to razy Katarzyna ,, Wazelina” zbywała wpisy na ten temat na urzędowej stronie. Kto wtedy protestował ? Dostajemy po d …… ( nie cenzuralne słowo ) na własne życzenie. Bo trzeba było gościa spoza Żarek i niniejszego portalu aby można było ,, pewne kwestie” poruszyć. Nikt jakoś z Żarek nie protestował głośno na temat tego co się wyprawia na sesjach rady czy w sposobie gospodarowania w naszym mieście. Z kim bym nie rozmawiał to zawsze tylko ,, nie ma co się odzywać” , ,,nie ma co się wychylać” , ,, a daj spokój” itd itd. Więc co się dziwić że się rozpanoszyło towarzystwo wzajemnej adoracji zamieniając Żarki w WILKOWYJE. Wszystko tak święte z tego Urzędu że jakby mogło to by krzyżem leżało w kościele po całych dniach. Każda uroczystość z proboszczem który ma swych wiernych również w głębokim poważaniu, zawsze się spieszący do domu …. do żo…….. i dzie…….. ? Hipokryzja, małomiasteczkowość która przeważa w większości zachowań mieszkańców Żarek już owocuje tym że kto może z młodych to ucieka z tego grajdoła. POdlejskie wszak nie dadzą zlecań każdemu młodemu o innym nazwisku. Jesteśmy sami sobie winni. Sami wyhodowaliśmy to raczysko swoim chowaniem głowy a piasek i udawaniem że nie widzimy tego co opisuje ten portal. Najgorsze jest to że nie zmieni się nic w tym mieście. Bo jak ktoś już tutaj pisał na wybory pójdą tylko Ci co im ten układ panujący obecnie pasuje a reszta zostanie w domu nie wierząc w możliwość jakiejkolwiek zmiany. Młodzi wyjadą, zostaną tylko starzy i POdlejscy wraz ze swoimi przydu……… ( kolejne nie cenzuralne słowo) i całą resztą Wazeliniarstwa. AMEN

  0
  0
  • Staśka pisze:

   Panie Marku ,aleź to prawdziwe co Pan napisał!!!!!BRAWO !!!!!!! Należy dążyć do likwidacji tych chorych układów!!!!!!!!!!!!! I zamknąć składy wazeliny!!!!!!!!!!!!

   0
   0
  • bruno pisze:

   skoro ci tak zle to czemu nie napisze jestem marek i bede startowl w wyborach i wszystko tu zmienie a takie denne wylewanie zólci to tylko te pare ludkow stalych bywalcow forum cieszy .Widocznie skoro nie wyjechales to nie jest tak zle w tych Zarkach tylko pomyslales sobie a zablysne na tym cienkim i niedoinformowanym portalu i choc przez chwile bede wielki .

   0
   0
   • Helena pisze:

    Ty pani Bruna ,pani chyba ta żółć się co chwilę Cofa ,to jest tak zwana Cofka ! Jak na morzu pani pływa ,To juź jest nudne

    0
    0
 8. Werty pisze:

  To jest jedna wielka banda ,dobrze że jest taki portal teraz ludzie widzą co się dzieje na ranczo Podlejskiego mam nadzieje że w końcu przyjdą odpowiedni ludzie na kontrole i rozliczą ,a suweren będzie pamiętał przy wyborach jak ma głosować

  0
  0
 9. DRATEWKA pisze:

  e to na waciki polbut dostaje kasę ciekawe czy podatek od nieruchomości płaci od takiego zakładu produkcyjnego.

  0
  0
 10. Mieszkaniec Marek pisze:

  bruno czy też bruna a może Kaśka ? To że nie kandyduje z zamiarem ,, zmiany wszystkiego ” nie oznacza że nie mogę wypowiadać się w sprawie tego co się dzieje w NASZYM mieście ? Ja doskonale sobie zdaję sprawę że ten wg. ciebie ,, cienki i niedoinformowany portal ” jest ci jak i pewnie większości w Urzędzie solą w oku. Prezentujesz typową dla kółka wzajemnej adoracji utworzonego wokół POdlejskiego retorykę. Jak się komuś nie podoba to niech wyjedzie, ale skoro tego nie robi znaczy się ,, nie jest tak zle w tych Zarkach ” więc nadal można ,, kręcić lody”. Mam cichą nadzieję że pod tym pseudonimem ,, bruno” nie kryje się Pani rzecznik bo trochę wyżej oceniam jej inteligencję, tyle że w tym mieście już nie wiele jest w stanie mnie zdziwić. Dla Twojej wiadomości napiszę tylko że codziennie jeżdżę do pracy na Śląsk, aby w godzinach wieczornych wracać do domu, do żony i dzieci. Więc moje ewentualne kandydowanie na jakikolwiek stołek musiało by się odbyć kosztem pracy czy też rodziny a na to nie mogę sobie pozwolić. Ja w sobie nie mam żółci o której piszesz, nawet nie wiem na jakiej podstawie snujesz przypuszczenia że chcę poczuć się wielki. Jestem dość wysokim i postawnym facetem więc wiem najlepiej że nie zawsze jest to wygodne. Jeśli chodzi o te ,, pare ludkow stalych bywalcow” to pamiętaj że ty też się do nich zaliczasz biorąc pod uwagę Twoją aktywność pod każdym tematem ukazującym się na tym portalu.

  0
  0
 11. Mieszkaniec Marek pisze:

  …… raz się zapomniałem i napisałem zwrot w twoim kierunku wielką litera za co przepraszam pozostałych forumowiczów ……

  0
  0
 12. darek161093 pisze:

  Panie szanowny Miszkaniec Marek podobają mi się pana komentarze i podsumowania i aż cieszy jak ktoś pisze prawdziwe komentarze ale to widzi pan że co niektóre osoby to boli i nie wiem czy to są ich oryginalne wpisy czy też muszą pisać pod czyjeś dyktando.Najważniejsze jest to że portal nie jest obłożony cenzurą i można wyrażać na nim swoje spostrzeżenia,uwagi,korupcję,kolesiostwo,poplecznictwo,koneksje,znajomości,układy,naciski itp.,itd…..Czujmy się wolnymi a nie uciskanymi i żyjmy w wiedzy a nie w ciemnocie.

  1
  0
 13. Helena pisze:

  Piszę pierwszy raz na tym portalu,jestem mieszkanką Źarek,duźo czytałam wpisów państwa.Zainspirował mnie do tego wpisu Mieszkaniec Marek. Muszę napisać,żę pan Marek zainponował mi ! Odważny mieszkaniec, który napsał, przedstawił fakty, o których w Żarkach mówi się tylko ze znajomymi .Ponieważ gdyby te wszystkie problemy zgłosiło by się do Gminy,to nie było by po co tam wracać, aby cokolwiek załatwić z Burmistrzem ! Panie Marku gratuluję odwagi i wpisu. Ja nie umiem pisać tak wprawnie jak powyżej ,ale może inni też zgłoszą swoje zdanie na temat funkcjonowania Gminy Żarki .

  0
  0
 14. PAPA SMERF pisze:

  Pani Helenko Smerfiątka wracają z urlopów to wie pani jak one nie cierpią Gargamela ! Oj będzie się działo i to nie mało ! Pana Marka to od razu wzięlibyśmy do nas a brunę byśmy zrobili Czarną Smerfetką do kompletu Gargamela z Klakierem i w Kosmos ich albo na boczny tor już czas najwyższy odstawić. Wypad z Folwarku tak się to mówi pani Helenko.

  0
  0
 15. Helena pisze:

  Jak to się pisze na portalach społecznościowych ,dziękuję za przyjęcie mnie do Grupy.

  0
  0
 16. Frodo B pisze:

  A ja się zastanawiam kto płaci panu , który jeździ razem z kierowcą traktora? Bo jeśli UG to mamy następny temat…..

  0
  0
 17. Sebastian pisze:

  Złodzieje ,nie głosuje już na Klemensa.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *