bezchmurnie
16°
14°
poniedziałek
Reklama
Ogromny biznes jest na śmieciach
14 listopada 2017 r. | 11:26
27

Urząd Miasta i Gminy w Żarkach od stycznia do września za odbiór i wywóz odpadów z targowicy miejskiej w Żarkach zapłacił 43 683,84 zł. W gminie Żarki największy biznes jest na śmieciach i na oczyszczaniu gminy. Co ciekawe, na tych usługach zarabia tylko kilka firm i osób.

Targowicę obsługuje Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych "Saniko" Sp. z o.o. z Myszkowa.

Faktury za usługi odbioru i wywozu śmieci znajdziecie poniżej. Wnioski wyciągnijcie sami.

PAWEŁ GĄSIORSKI27 odpowiedzi na “Ogromny biznes jest na śmieciach”

 1. Bonzo pisze:

  Nie bardzo rozumiem do czego Pan zmierza publikując te faktury itp. To co Saniko ma jeździć za darmo w ramach czego? Przyjacielskie pomocy? W ramach wolnego czasu? A jak to taki dobry interes to kupować smieciarke i wiadomo co dalej….

  0
  0
 2. Bonzo pisze:

  A i czekamy na faktury za papier toaletowy z umig 😉

  0
  0
 3. Zołza pisze:

  Spada poczytalność,spada ilość komentarzy i polubień;ostatni oddech kaczuchy widać na horyzoncie.

  0
  0
 4. bruno pisze:

  Widocznie ludzie juz zrozumieli ze ta stronka to jedna wielka podpucha !!!!!!Tematy sie juz koncza bo ile mozna o smieciach czytac!!!!!!!!!!! A widze ze i czerwonych textow tez coraz mniej .

  0
  0
 5. Julia pisze:

  Pani Bonzo,paniBruno,pani Katarzyno -Wazelino tak czytam te wpisy i analizuję.Ten sam język urzędowy,ten papier toaletowy o którym pisze ciagle pani Bruno,co się pani tak, potrzebnego artykułu pierwszej potrzeby przyczepiła? Admin tej strony cały czas pisze o tym co LUDZIE mówią już o tym głośno .Na targowisku ludzie wynajmujący za duże pieniądze swoje stanowiska pracy mówią dużo i prawdę ,bo Oni tam są dwa razy w tygodniu .Wczesniejszy artykuł wspomniał źe faktura wystawiona na p Marcina P za dwa miesiące pracy pana Wiesława Podlejskiego na traktorku opiewał na sumę 21,830,40 zł za sprzątanie. Nagle teraz mieszkańcy dowiadują się że nie tylko pan Wiesio tam sprząta

  0
  0
  • Bonzo pisze:

   Pani “Julia” nie jestem “Brunem ” ani “Katarzyna-Wazelina”. Nie mam także nic wspólnego z umig nie pracuje dla nich nie mam rodziny itp. Porostu od jakiegoś czasu czytam artykuły na tej stronie, miałem się nie wypowiadać ale dzisiaj się przełamałem. Pewnie jako nielicznych zainteresowany przejrzałem też inne strony m.in. Poraj, Blachowni i jeszcze kilka innych i na nich nie znajdziemy podobnie życzliwych i miłych komentarzy czy artykulow. Wydaje mi się że lepiej udać się do urzędu bo drzwi są otwarte i w godzinach urzędowania można tam złożyć skargę lub zażalenie zamiast pisać tu komentarze jak to mi jest źle w Żarkach.

   0
   0
 6. Julia pisze:

  Nie jestem dobra z matmy ,ale łatwo sobie to doadać,przeliczyć.Ludzie sprzedający na targu mówią ,że swoje stanowiska pracy zawsze zostawiają posprzątane .Często jestem na targu w ostatnich godzinach pracy tych ludzi ,nie widać żeby o to nie dbali .W cały rok dwa razy w tygodniu a ja skromnie naliczyłam sto tyś ,za te trochę śmieci

  0
  0
 7. Julia pisze:

  A w najbliższym czasie się dowiemy,że nie tylko pan Wiesio ,firma SANiKO ale jeszcze ktoś z tych ostatnio osób zatrudnionych na umowy 28 osób

  0
  0
 8. Julia pisze:

  Czasami przez lata nie można było rozwikłać duźych przestępstw ? Ale z papierem toaletowy łatwiej do szamba spłynąć .

  0
  0
 9. Marcin Labocha pisze:

  Najgorsze jest to, że w naszej gminie zarabia tylko kilka osób, ciągle przewijają się te same nazwiska.

  0
  0
 10. Helena pisze:

  Najgorsze jest to ,że ludzie boją się pisać ,o tym o czym rozmawiają głośno wśród swoich znajomych ,Ludzie pisząc do gminy też nie pdają swoich danych ! Ostatnio czytałam wpis na stronie gminy rodzica w sprawie gimnazjum,pani Katarzyna -Wazelina odsyła dalej,trzeba podać nazwisko ,a potem dziecko ma przekichane,albo przesrane w tej szkole

  0
  0
 11. Helena pisze:

  Nie jeden rodzic pisze na stronie Gminy ,pani rzecznik odsyła jak zwykle na BERDYSZÓw

  0
  0
  • Zołza pisze:

   Berdyczów ! ortograficzna Wieśniaro ! Berdyczów ! Jedyne co Ci wychodzi Pani Helko to nadmierna ilość wykrzykników.Weź się wystudź.

   0
   0
 12. Helena pisze:

  Przepraszam ,że odeszłam od tematu

  0
  0
 13. Zdzisław pisze:

  Ej bonzo nawet jak sobie kupię tą śmieciarę ,czy mam pewność ,że mnie zatrudnicie ?Dlaczego ? Jesteś taką kłamliwą Suczką ?

  0
  0
  • Bruno pisze:

   Z taką kulturą osobistą to nawet na smieciarza się nie nadajesz bo to też praca z ludźmi .a z takimi wypowiedziami to na śmietniku możesz pracować

   0
   0
 14. Frodo B pisze:

  Ciekawe co w takim razie jest w tych kontenerach skoro ludzie sprzątają po sobie? Czyż by p.Wiesio coś dowoził ukradkiem? A tak swoją drogą , może się powtarzam , ale gdzie jest zatrudniony pan Kaziu , który jeździ z p.Wiesiem?

  0
  0
 15. Jolka pisze:

  Ciekawe Bruno czy była by szansa wyliczenia ile to w kasie miasta zostaje kasy z opłat targowych po policzeniu wszystkich kosztów związany z obsługą targu ( sprzątanie, dezynfekcja, ludzie sprzedający bilety targowe itd). Może się okazać że organizacja targu dla miasta jest mało opłacalna przy obecnym sposobie zarządzania.

  0
  0
  • mieszkaniec pisze:

   jako mieszkanka mozesz isc na sesje rady zadac pytanie i sie dowiesz czy rynek jest rentowny dla gminy .Mozna tez napisac zapytanie do UM .Mozna tez poprosic swojego radnego o takie inf. Jest wiele mozliwosci wiedz jaki jest sens siac zamet na jakims metnym portalu .

   0
   0
 16. MARUDA pisze:

  Nie czytaj więc takiego mętnego portalu. O jakim zamęcie ty piszesz że co ci się mąci że śmieci nie ma a faktury za śmieci są a to wierzę ci że samemu mi się od tego w głowie przewróciło. Żeby tak trwonić pieniążki pozyskane z całego Targowiska z opłat abonamentowych,opłat wjazdowych,opłat parkingowych ,handlowych to trzeba diabła jak Gargamel żeby tą kasę przepie…..ć a on się nazywa Dobrym Gospodarzem,to łobuz jeden.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *