zachmurzenie duże
19°
18°
poniedziałek
Reklama
fot. UMIG
OSP Przybynów ma dołączyć do KSRG
25 stycznia 2021 r. | 10:30
16

Ochotnicza Straż Pożarna w Przybynowie znalazła się w zbiorczym planie sieci jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych, które są przewidziane do włączenia do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego w latach 2021-2024.

OSP Przybynów do KSRG ma dołączyć w 2024 roku.

Gratulacje.

PAWEŁ GĄSIORSKI16 odpowiedzi na “OSP Przybynów ma dołączyć do KSRG”

  1. The moon pisze:

    Henio radny Kiełbasa to ma łeb 6×6
    Wybory w 2023 roku a on już kiełbasę wyborczą produkuje i rozdaje

    20
    1
  2. Mieszkaniec pisze:

    Henio Swierdza to piesek burmistrza i grabowskiego który już praktycznie rządzi ale poincio nie ma. Warta zaś piesek swirdzy. Tak się chce kupić druchow z przybynowa. Prawda jest swierdzy nie lubią i podlejskiego też w przybynowie ale trzeba coś zrobić żeby to odmienić a że przydupas to kosztem Labochy próbuje kiełbasę produkować.

    24
    1
  3. Druch pisze:

    Mamy dość skorumpowanej władzy w Żarkach. Po co tyle pieniędzy na Jaworznik, samochód dostali przed wyborami a teraz remiza za 1,5 mln zł. A Osp Żarki ruina. Teraz podlejski i grabowski ratuje swierdze którego już mają dość jego wyborcy. Cham i gbur. Przychodzi koza do woza.

    31
    2
  4. Druch xxl pisze:

    Podlejski tak nie lubi władzy ale po pieniądze na KRSG wyciąga rękę. Manipulant. Chroni swojego żołnierza. Marionetka dźwiga rękę jak mu pan karze. Tfu tfu i inni też. A lampy w przybynowie jak nie świecą tak nie będą świecić.

    22
    1
  5. Czatachowa pisze:

    A PODLEjski zapomniał o strażakach ochotnikach z Czatachowy. Mają norę na zbiórki na końcu wsi i nikt nie chce im pomóż

    20
    1
  6. Wojewoda pisze:

    Po co wam światło na ulicach? Lampy nie świecą i świecić nie będą.To mówię ja Wojewoda. Macie siedzieć w domu i jak jest potrzeba to głosować na klimka i hynia!

    21
    2
  7. Kupiec pisze:

    Najlepiej jest kupywac wyborców przez obiecywanie dziadostwa w sołectwach poprzez wódkę i zabawy w remizach. To strategia podlejskiego a teraz grabowskiego. Upić, obiecać strażakom gruszki na wierzbie i tak to trwa. A dziadostwo dalej jest.

    24
    2
  8. Wojewoda pisze:

    Gmina żorki była,jest i będzie prywatnym folwarkiem obecnego zarządcy, druhowie lubili, lubią i będą lubić wóde i zawsze łatwo kupowało się od nich głosy.Byli ,są i będą wiernym elektoratem więc nie wiem o co takie halo…

    17
    3
    • Werty pisze:

      Moim zdaniem zamiast Przybynowa w systemie KSRG powinny być Kotowice z racji tego że są na granicy trzech gmin i bardzo niebezpiecznego skrzyżowania gdzie co chwilę jest jakiś wypadek , ale radny i burmistrz tego nie widzą ,

      9
      1
      • Wojewoda pisze:

        Burmiszcz i hyniek zadecydowali że przybynów ma być w systemie,oni tu żądzą i basta. A jak komuś się nie podoba to wynocha!

        6
        2
  9. bruno pisze:

    te wypowiedzi to zywcem wies tanczy wies spiewa!!!!!!!

    7
    13
  10. Czatachowa pisze:

    bruno twoja matka nie była prostytutką, bo prostytutka swoją profesją zarabia na życie i utrzymanie się.Twoja matka była zwykłą kur…. i takiego skurwysyna wydała na świat jak ty

    6
    6
  11. młody. pisze:

    Z tego co wiem to Burmistrz z OSP Przybynów to żyje jak pies z kotem… W życiu by im nic nie załatwił, a co dopiero wejście do KSRG… Nawet jak im się wóz zepsuł to na naprawę nie chciał dać na początku. Ale ludzie zawsze będą plotki siać…

    15
    1
  12. Jaworznik pisze:

    Druch to ty nigdy nie byłeś w remizie w Jaworzniku, żarecka przy tej to pałac. A na twje pytanie “”po co”” odpowiadam po to aby było.

    5
    4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *