zachmurzenie duże
16°
14°
środa
Reklama
fot. UMIG
OSP Przybynów ma dołączyć do KSRG
25 stycznia 2021 r. | 10:30
16

Ochotnicza Straż Pożarna w Przybynowie znalazła się w zbiorczym planie sieci jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych, które są przewidziane do włączenia do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego w latach 2021-2024.

OSP Przybynów do KSRG ma dołączyć w 2024 roku.

Gratulacje.

PAWEŁ GĄSIORSKI16 odpowiedzi na “OSP Przybynów ma dołączyć do KSRG”

 1. The moon pisze:

  Henio radny Kiełbasa to ma łeb 6×6
  Wybory w 2023 roku a on już kiełbasę wyborczą produkuje i rozdaje

  20
  1
 2. Mieszkaniec pisze:

  Henio Swierdza to piesek burmistrza i grabowskiego który już praktycznie rządzi ale poincio nie ma. Warta zaś piesek swirdzy. Tak się chce kupić druchow z przybynowa. Prawda jest swierdzy nie lubią i podlejskiego też w przybynowie ale trzeba coś zrobić żeby to odmienić a że przydupas to kosztem Labochy próbuje kiełbasę produkować.

  24
  1
 3. Druch pisze:

  Mamy dość skorumpowanej władzy w Żarkach. Po co tyle pieniędzy na Jaworznik, samochód dostali przed wyborami a teraz remiza za 1,5 mln zł. A Osp Żarki ruina. Teraz podlejski i grabowski ratuje swierdze którego już mają dość jego wyborcy. Cham i gbur. Przychodzi koza do woza.

  31
  2
 4. Druch xxl pisze:

  Podlejski tak nie lubi władzy ale po pieniądze na KRSG wyciąga rękę. Manipulant. Chroni swojego żołnierza. Marionetka dźwiga rękę jak mu pan karze. Tfu tfu i inni też. A lampy w przybynowie jak nie świecą tak nie będą świecić.

  22
  1
 5. Czatachowa pisze:

  A PODLEjski zapomniał o strażakach ochotnikach z Czatachowy. Mają norę na zbiórki na końcu wsi i nikt nie chce im pomóż

  20
  1
 6. Wojewoda pisze:

  Po co wam światło na ulicach? Lampy nie świecą i świecić nie będą.To mówię ja Wojewoda. Macie siedzieć w domu i jak jest potrzeba to głosować na klimka i hynia!

  21
  2
 7. Kupiec pisze:

  Najlepiej jest kupywac wyborców przez obiecywanie dziadostwa w sołectwach poprzez wódkę i zabawy w remizach. To strategia podlejskiego a teraz grabowskiego. Upić, obiecać strażakom gruszki na wierzbie i tak to trwa. A dziadostwo dalej jest.

  24
  2
 8. Wojewoda pisze:

  Gmina żorki była,jest i będzie prywatnym folwarkiem obecnego zarządcy, druhowie lubili, lubią i będą lubić wóde i zawsze łatwo kupowało się od nich głosy.Byli ,są i będą wiernym elektoratem więc nie wiem o co takie halo…

  17
  3
  • Werty pisze:

   Moim zdaniem zamiast Przybynowa w systemie KSRG powinny być Kotowice z racji tego że są na granicy trzech gmin i bardzo niebezpiecznego skrzyżowania gdzie co chwilę jest jakiś wypadek , ale radny i burmistrz tego nie widzą ,

   9
   1
   • Wojewoda pisze:

    Burmiszcz i hyniek zadecydowali że przybynów ma być w systemie,oni tu żądzą i basta. A jak komuś się nie podoba to wynocha!

    6
    2
 9. bruno pisze:

  te wypowiedzi to zywcem wies tanczy wies spiewa!!!!!!!

  7
  13
 10. Czatachowa pisze:

  bruno twoja matka nie była prostytutką, bo prostytutka swoją profesją zarabia na życie i utrzymanie się.Twoja matka była zwykłą kur…. i takiego skurwysyna wydała na świat jak ty

  6
  6
 11. młody. pisze:

  Z tego co wiem to Burmistrz z OSP Przybynów to żyje jak pies z kotem… W życiu by im nic nie załatwił, a co dopiero wejście do KSRG… Nawet jak im się wóz zepsuł to na naprawę nie chciał dać na początku. Ale ludzie zawsze będą plotki siać…

  15
  1
 12. Jaworznik pisze:

  Druch to ty nigdy nie byłeś w remizie w Jaworzniku, żarecka przy tej to pałac. A na twje pytanie “”po co”” odpowiadam po to aby było.

  5
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *