bezchmurnie
16°
14°
poniedziałek
Reklama
Pakuła boi się prostych pytań
19 lipca 2019 r. | 09:57
14

Pamiętacie głośną sprawę i niekompetencje nauczycieli ze Szkoły Podstawowej w Żarkach, którzy uciekali przed kamerą i byli bardzo niesympatyczni wobec przedstawiciela portalu? Sprawa ma ciąg dalszy w Prokuraturze Rejonowej w Myszkowie, po doniesieniu przez dyrektora szkoły o rzekomym wtargnięciu na jej teren. Śledztwo jest prowadzone w sprawie, a nie przeciwko.

W trakcie nagrania widać, jak dyrektor szkoły Tadeusz Pakuła zawiadamia policję, która nie chce przyjechać do szkoły, gdyż nie widzi w zadawaniu pytań żadnego wykroczenia.

Poniżej możecie zobaczyć dwa nowe widea w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Zobaczcie kto uczy wasze dzieci?

Gepostet von Dariusz Szlęk am Donnerstag, 18. Juli 2019

Podziwiam rodziców których dzieci będą uczęszczać do tej szkoły, właśnie tej szkoły. Dyrektor Tadeusz Pakuła złożył doniesienie na Policję i do Prokuratury. Obecnie prowadzone jest dochodzenie w sprawie wizyty w gabinecie dyrekcji szkoły. Natomiast wicedyrektor Katarzyna Samek ustala akredytację dziennikarską w Stowarzyszeniu Dziennikarzy Polskich albo dzwoni w tej sprawie do Kuratorium.

Gepostet von Dariusz Szlęk am Donnerstag, 18. Juli 2019

 14 odpowiedzi na “Pakuła boi się prostych pytań”

 1. bruno pisze:

  Gdyby ten pseudo dzinnikarz gminy Robin hood chodził do szkoły wtedy kiedy miał czas i obowiązek i wyniósł by z nauki wychowania jakas wiedze to kultura i obycie nie pozwalało by mi na wtargniecia do szkół ?!!!!!Ale w sumie o jakiej kulturze osobistej ja piszę myśląc o tym osobniku haha ?

  13
  21
 2. Gość pisze:

  “Tadeusz Pakuła zgłosili sprawę na Policję i Prokuratury.” Brawo za stylistykę i język.

  11
  14
 3. bruno pisze:

  Czasem trzeba z tydzień więcej w jaskini posiedziec by dojsc do siebie i może wtedy nagrywane wypociny mniej się trzęsą ????

  8
  15
  • Nowy pisze:

   Witam jestem nowy na tym portalu o co chodzi o tą jaskinię

   7
   3
   • bruno pisze:

    Abstrachujac od altruistycznych zagadnien metafizycznego petuizmu wyguluj sobie slowo jaskinia ?????

    4
    16
    • Zbyszek pisze:

     ech bruno ty jesteś cwelem z tego co wiem.Czy wbiłeś sobie to słowo w wyszukiwarkę i dalej w ciebie się wbijają a ty jesteś obojętny.Widzę że dawno nie było ciebie na tym portalu a teraz barzdzo się wściekasz to chyba coś cię boli.

     14
     2
 4. Marcin Labocha pisze:

  Panie Darku powodzenia. Super że pan się tym zajmuje.

  22
  3
  • Lodzia pisze:

   Nowakowa zaprowadziła syf w tej szkole i dalej ten bałagan ciągnie Pakuła.W tej szkole potrzeba natychmiastowej wizyty z władz kuratorium a przecież z Myszkowa mamy pania kurator Bauer.Widok pomieszczeń w tej szkole jest nie do wyobrażenia a co do samej dyrekcji to brak słów że to są szefowie tej szkoły.Nie pozdrawiam.

   15
   5
 5. Ktoś pisze:

  Czy to prawda że bruno ssie pałe jedynemu czarnemu panu za socjal z mops

  27
  2
 6. Robert pisze:

  oj , troszkę za mocny komentarz a przecież spora grupa osób śledzi co dzieje się na portalu.Panie administratorze proszę usunąć ten komentarz.

  8
  3
 7. Kila pisze:

  Jak dr była Nowakowski to szkoła była szkoła i było dobrze. A teraz taki syf że do sekretariatu nie idzie wejść.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *